Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy fiúval, késik,...

Lefeküdtem egy fiúval, késik, fáj a hasam, hányinger. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

SZIASZTOK

2018.05.01 -lefekudtem egy fiúval szóval több mint két hete ... Késik a menstruáciom .. 15 körül ,vagy 20 jön meg ..Általában 15 ... Fáj a hasam alja ,Hányingerem is van néha a semmiböl kb két napja ,Néha elkap a meleség..Hisztis vagyok..kivános...A méhszájam elérem ,nyitott.. Ugye nem vagyok terhes ?? Lehet hogy a mensim miatt vagyok ilyen? Anyumnak nem akarok szolni ,tuti a hazból is kirugdosna...Van egy ilyen dejavu erzesem hoy terhes vagyok ...hasam is kisé nött (feszitve 4 kocka látszott mostmar semmi) NAGYON FÉLEK ..Persze védekeztunk aktus után még kb 5 percig bennem volt (fekudtem rajta es ugy) NYUGTASATOK MEG HOGY EZ NEM A TERHESSÉG JELE

fiIatal vagyok még .... nagyon



2018. máj. 19. 03:25
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Tünetek nálam :

-Hirtelen elkap a melegség

-Egyik pillanatba minden jó, majd hiszti ,ingerlékeny

-Késik

-kivánom az édességet

-picit nött a hasam

-néha a semmiböl hányinger

-hasfájás

-Fehér váladék folyik

EZ lehet mensi elö jel is? Vagy terhesség?

2018. máj. 19. 03:44
 2/32 A kérdező kommentje:

Korom : 14 ...

Nem kérem ezeket a , tul fiatal vagy , bolond vagy .. latszik 2018as dumad kérem segitsetek nagyon féleek :(((

Tudom bolond voltam de énis akartam es jó volt...

2018. máj. 19. 03:47
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

15-20 körül várod. Vagyis még nem késik, ne pánikolj.

Amiket felsoroltál tipikus pms tünetek is lehetnek.

Most még nem nőne a hasad, szóval ez nem érv a terhesség mellett.

Védekeztetek, vagyis eleve minimális az esély a terhességre.

14 éves vagy még simán ingadozhat a ciklusod hossza. Sőt később is lehetnek majd eltérések a szokotthoz képest. Nem kell rögtön aggódni különösen ha védekeztetek.

Bár nem írod mivel... ha gumival, akkor nondjuk okozhat gondot, hogy aktus után még benned van a srác. Úgy emlékszem ez a használati utasításon is rajta van, és el is van magyarázva miért.

Ha elélvez a srác és benned marad, akkor ő elkezd lankadni, így a gumi lecsúszhat a tartalma pedig beléd folyhat.


De, hogy ne csak nyugtassalak, hanem azért érezd a súlyát is.

Párhuzam velem:

Márc 31-én voltam együtt a párommal, április 14-én kezdtem volna menstruálni. De nem jött meg. Azóta 8 hetes terhes vagyok. Igaz nálunk szándékos volt a baba gyártás.

Szóval átlagos ciklus esetén pont jókor voltatok együtt a teherbeeséshez.

Én nem hiszem, hogy az lennél, de máskor vedd komolyabban a védekezést.

2018. máj. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igen,Ovszerrel védekeztünk...De nagyon félek...

Gratulálok a picihez:)

2018. máj. 19. 05:04
 5/32 A kérdező kommentje:
Viszont azt olvastam hogy ha terhes vagy a méhszáj kemény zárt hogy a picit megvédje a baciktól ..az enyém lent van és nyilt...
2018. máj. 19. 05:08
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Köszönöm! :)


Nézd én még sosem tapogattam ki a méhszájam, szerencsére idáig a dokim se tette.

De persze terhesség esetén zártnak kell lennie.


Egy másik kérdéshez írtad, hogy nem mersz tesztet venni. Ne csinálj belőle ügyet! Besétálsz egy rossmannba/dm-be leveszed a polcról és kifizeted. Hidd el senki nem fog érte megbámulni.

Én áprilisban egyszerre hármat vettem, a pénztáros még csak fel sem nézett. Akár lehettem volna én is 14, hiszen annyira nem érdekelte ki veszi és miért.


Hidd el! Ha tesztelsz egy negatívat akkor megnyugszol.

2018. máj. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Itt a reggel és hanyingerem van mindjart hanyok faj a hasam nayon....

Az a baj a pozitiv lesz akkor ahh en nemtudom mit csinalok szerintem leszurom magam vagy nemtudom

2018. máj. 19. 05:30
 8/32 A kérdező kommentje:
Persze volt már olyan mikor egy honapig nem volt meg juniusba de akkor még szüz voltam..
2018. máj. 19. 05:31
 9/32 A kérdező kommentje:
*januar -t akartam irni
2018. máj. 19. 05:32
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Hannemgatív akkor pedig megnyugszol


Ha pozitív, akkor pedig csak annyi, hogy tudod.

Nem a teszttől leszel terhes.. A " boldog tudatlanság" nem megoldás.


Ha gumival ( rendesen) védekeztetek akkor minimális az esélye a terhességnek


Msot vesztetted el a szüzességed?

Mert az is okozhat komoly hormonálsi változásokat( nekem okozott.... A ciklusom hossza más lett stb)

2018. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!