Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy fiúval, késik,...

Lefeküdtem egy fiúval, késik, fáj a hasam, hányinger. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

SZIASZTOK

2018.05.01 -lefekudtem egy fiúval szóval több mint két hete ... Késik a menstruáciom .. 15 körül ,vagy 20 jön meg ..Általában 15 ... Fáj a hasam alja ,Hányingerem is van néha a semmiböl kb két napja ,Néha elkap a meleség..Hisztis vagyok..kivános...A méhszájam elérem ,nyitott.. Ugye nem vagyok terhes ?? Lehet hogy a mensim miatt vagyok ilyen? Anyumnak nem akarok szolni ,tuti a hazból is kirugdosna...Van egy ilyen dejavu erzesem hoy terhes vagyok ...hasam is kisé nött (feszitve 4 kocka látszott mostmar semmi) NAGYON FÉLEK ..Persze védekeztunk aktus után még kb 5 percig bennem volt (fekudtem rajta es ugy) NYUGTASATOK MEG HOGY EZ NEM A TERHESSÉG JELE

fiIatal vagyok még .... nagyon



2018. máj. 19. 03:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Igen most vesztettem el..

Ezen énis gondolkozdtam hoy az bezavarhatja..de a tünetek is furak eddig ilyen sose volt..Bár lehet már annyira rá függtem hoy bebeszelem maamnak ahoogy baratnöm mondana :D

2018. máj. 19. 05:48
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
14 évesen a méhszájad tapizod... Hihető. Ráadásul nyitott??? Kicsit többet olvass a következő mese előtt.
2018. máj. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Utána olvastam alaposan ...

fura volt nekem is de igaz annyira nem nyittot de azert normalisan betudok nyulni

2018. máj. 19. 05:54
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Azóta 18 nap telt el.

Szépen felöltözöl, gyógyszertár és veszel egy terhességi tesztet.

Ha az vagy, akkor mutatja és lehet konzultálni a szüleiddel és a "fiúval".

2018. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor még nincsenek tünetek, ha terhes vagy.
2018. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

Teszt.

Amúgy én simán trollkérdésnek gondolom így 3.25 perckor éjszaka közepén kiírva. 14 évesen méhszájat csekkolsz...ez is rátesz egy lapáttal.

2018. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Semmi kamu sincs ebben ....
2018. máj. 19. 07:15
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

2 hete veszítetted el a szüzességed, de meg tudod állapítani a méhszájad állapotát. Gratulálok! Egyáltalán tudod mi az?

Egyébként az, hogy 10 percig benned maradt, már jó kiindulási alap. A sperma nagyrésze kifolyhatott, a fentebb vázolt okból.

Rossmann - teszt, aztán ráérsz parázni. Itt senki nem fog helyetted tesztelni, nemis tudom, mit vársz a válaszoktól.

2018. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Látod próbálunk segíteni, de tényleg az, hogy nem csinálsz tesztet az még nem teszi semmissé a terhességet.


Már 8 óra, irány egy rossmann,vegyél két tesztet. Egyet meg csinálsz most és ha negatív, de később se jön meg akkor egy héttel később megcsinálod a másikat.


Van a facelle márkajelzésű teszt kb 300 Ft egy darab, pici teszt simán ki tudod majd dobni otthon úgy hogy ne vegyék észre. És ha negatív, akkor megnyugszol és lehet hogy pár órán belül meg is fog jönni. Mert lehet már csak bebészeled magadnak itt a dolgokat.


Ha pedig pozitív... látod vagyunk itt páran, majd segítünk, hogy mond el anyukádnak.

2018. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
Íme egy újabb tökéletes példája annak, hogy a szex miért nem való gyerekeknek...
2018. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!