Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy fiúval, késik,...

Lefeküdtem egy fiúval, késik, fáj a hasam, hányinger. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

SZIASZTOK

2018.05.01 -lefekudtem egy fiúval szóval több mint két hete ... Késik a menstruáciom .. 15 körül ,vagy 20 jön meg ..Általában 15 ... Fáj a hasam alja ,Hányingerem is van néha a semmiböl kb két napja ,Néha elkap a meleség..Hisztis vagyok..kivános...A méhszájam elérem ,nyitott.. Ugye nem vagyok terhes ?? Lehet hogy a mensim miatt vagyok ilyen? Anyumnak nem akarok szolni ,tuti a hazból is kirugdosna...Van egy ilyen dejavu erzesem hoy terhes vagyok ...hasam is kisé nött (feszitve 4 kocka látszott mostmar semmi) NAGYON FÉLEK ..Persze védekeztunk aktus után még kb 5 percig bennem volt (fekudtem rajta es ugy) NYUGTASATOK MEG HOGY EZ NEM A TERHESSÉG JELE

fiIatal vagyok még .... nagyon



2018. máj. 19. 03:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett a teszt eredménye?
2018. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A kérdező megint eltűnt miután kiszúrták, hogy kamu a kérdés.
2018. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Holnap nem lesz nyitva ... majd ha nyitv a lesz veszek
2018. máj. 20. 00:44
 24/32 A kérdező kommentje:
-a rossmann
2018. máj. 20. 00:44
 25/32 anonim ***** válasza:

Nem akarásnak nyögés a vége....


Tegnap egész nap nyitva volt minden. Miért nem intézted el tegnap?

2018. máj. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%
Ugy kell neked.miérten védekeztetek.egyszeruen nem értem az olyan embereket akik nem akarnak gyereket meg akik csak egy éjszakás kaland miatt vannak egyutt hogy miert nem tudnak védekezni utánna meg itt parázik hogy jajj le fekudt egy fiuval lehet terhes.hat mindketten meg érdemlitek hogy parázzatok.
2018. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy védekeztek csak az orgazmus után még 4-5 percig benne volt a fiú.
2018. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kihúzta, lecsúszott a gumi? Ha nem, akkor nem biztos, hogy kifolyt belőle. Múlt hónapban velem is ez volt. Késett is két hetet, de utólag kiderült, hogy csak azért, mert fél évig nem szexeltem, és most újra, és ennyire érzékeny a szervezetem.

Amúgy ne legyetek már ennyire genyák! Az iskolai felvilágosító óra kb. annyit ér, mint halottnak a csók, a szülőkkel meg nem mindenki mer beszélni. Húsz éves fejjel még én is hallok olyanokat, amiken meglepődöm.

2018. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A ciklusodba bezavarhat az első alkalom.Tunetek alapján inkább menzesz.

Raadasul korai lenne bármilyen tünet. Nekem 6 hetesen jelent meg először. Tesztelj és ha negatív megnyugszol.

2 gyermekes anyuka

2018. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Mi lett az eredmény?
2018. máj. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!