Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél ugye nem jön meg a mensi? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kicsit meg vagyok ijedve.Egy éve próbáljuk a picurt, persze sikertelenül. asárnap jött meg a menzeszem. Nagyon erős görcsökkel és nagyon erősen.(ez nmég nem gond néhány hónapja is ilyen volt a mensim. Azonban hétfő óta alig tudok meglenni annyira fáj a petefészkem ami a vesémbe sugároz. Dolgozni is alig tudok már csak fájdalomcsillapítóval tudok meglenni. Mitől lehet ez? Sokan azt állítják lehet pszichés, mert nagy a nyomás rajtam mostanában. Orvoshoz nem tudok menni most költöztem új helyre és szinte még azt sem tudom hol vabn a kórház. Kétségbe vagyok esve. Ugye ha az ember méhen kívüli terhes akkor nem jön meg a mensije? A pisilésem teljesen normális. Nem csíp nem véres. Hőemelkedésem van és abszolút nincs étvágyam. Csak nassolok egész nap. Minden nap egy tábla csokit bevágok, holott évek óta egy falatot sem ettem mert nem szeretem. Lehet a stressz miatt? Légyszi írjatok...


2008. okt. 30. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DE MEGJÖN A MENZI!!!!A barátnömnek volt megjött,elmúlt majd rá 2 hétre megint megjött!Nagyon szúrt a hasa,vérzett.Ha nagy a gáz,akkor mindenképp megkell keresni a korházat!Remélem jobban leszel!Üdv.
2008. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp menj orvoshoz.Bárhová is költöztél,gondolom van orvosi ellátás.Lehet ez a stressz miatt is,de nem lehet kizárni a méhen kívüli terhességet sem.Vegyél tesztet az kimutatja.Persze nem 100% jobb ha megvizsgál egy orvos.


Minden jót

2008. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is de keress fel egy orvost. Vagyis előtte tesztelj egyet, ha pozitív, akkor bizony méhen kívüli a baba, ugyanis a hormonok akkor is kezdenek termelődni, ha nem a méhedben van. Ha negatív, akkor is érdemes elmenni, hiszen ki tudja mi okoz ekkora fájdalmat. Nehogy az legyen, hogy egy ilyen miatt lesz mégnehezebb a teherbeesés. Szorítok, hogy ne legyen semmi baj!
2008. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet mindenképp!

És BÁRMI lesz az eredmény, menj dokihoz!!!

Ezek a jelek méhen kívülire utalhatnak! Ott is nagy a fájdalom, és vérzés is van, de általában pozitív teszt is van. De az orvosom azt mondta, hogy az a teszt is gyanús lehet, aminél a halvány csík nem sötétedik, mert akkor a hcg valami miatt nem emelkedik megfelelő mértékben. És ez a valami szintén lehet méhen kívüli terhesség miatt!

Hiába laksz új helyen, egyébként én is így vagyok, de előbb-utóbb szükség lesz az sztk-ra, magándokira, stb, úgyhogy én is a költözés után 1 héttel már mentem is dokihoz, bénáztam persze, hogy mi hol van, hogy szokás, de ezen túl kell lenni, arról nem is beszélve, hogy az _életed_ múlhat a késlekedésen!

2008. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, nekem 2 hete volt műtétem, méhen kívüli terhesség miatt, és azt tudom mondani a tünetekre: AZONNAL ORVOS, akárhol is laksz, mert a méhen kívüi terhesség életveszélyes állapot!!!!!
2008. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előttemszólónak igaza van azonnal doki, akár az ambulancia!

Nekem is így indult a korai terhességem azonban egyáltalán nem méhen kívüli volt, de nem feltétlenül mensinek hívják ezt a vérzést, néha sajnos vetélés a neve..ezért érdemes a dokinál jelentkezni.

2008. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazatok van. Holnap veszek tesztet és keresek egy dokit is. Régen cisztás voltam nagyon félek nehogy baj legyen. 30 vagyok és már várom a babát...
2008. okt. 30. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?MI van veled?
2008. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!