Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki terhes...

Van olyan, hogy valaki terhes és mégis negatív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

27-31 naposak a ciklusaim, utoljára április 8-án jött meg. Párommal januárban hagytuk el a védekezést teljesen. A menstruációmat legkésőbb 13 nappal ezelőtt-re (nem) vártam, de azóta se jött meg, illetve semmi jele nincs se terhességnek, se közelgő vérzésnek.

3-4 naponta csináltam tesztet, az összes negatív lett. (Mivel párom elutazott, így biztosra tudom, hogy a peteérés környékén volt csak aktus, utána már csak a várt időpont előtti napon.)

A dokim csak jövőhéten tud fogadni.

Volt már így valaki, hogy egy ennyi idős terhességet nem mutatott ki egyik fajta teszt sem, vagy szinte biztos, hogy baj van?


2018. máj. 22. 07:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam dokinál, sajnos rossz hírek. :-(

Cisztáim vannak, PCOS-s. Adott gyógyszert, hogy meghozza a vérzést, majd mennem kell hormonellenőrzéses vérvételekre...

2018. máj. 28. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!