Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor melyik ébredési...

Most akkor melyik ébredési hőt vegyem alapul?

Figyelt kérdés
Egesz ejjel aludtam de hajnalban negykor felebredtem és kb egy percet forgolódtam,megmértem a hőmet...aztan visszaaludtam kb 1,5órát és akkor is mértem.melyiket vegyem alapul?mert peteérés után vagyok és 0,3tizeddel mutat mast.Ha a korait veszem alapul aminel aludtam annyit amennyit kellett...de viszont mielott mértem már forgolódtam....akkor nem jó.de ha a másikat ott csak 1,5órát aludtam.amúgy mindig reggel hatkor szokom mérni...ahogy a masik mérésnél.segitenétek nekem?
2018. máj. 22. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ általában mikor méred a hőd.Ha mondjuk 6-kor szoktad, akkor a 4 órai hőt ne nézd, mert felesleges.Állítólag ha 1 óra alvás megvan akkor már az alvás utáni értéket veheted ,,jónak".
2018. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ebben az esetben a 2. mérést venné, figyelembe. Alvás közben is forgolódik az ember. Nem keltél fel, nem mentél ki inni pisilni, stb (ilyenkor szoktam inkább a hajnali hőt beírni)
2018. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már peteérés után vagy, akkor felesleges ezen görcsölni. A hőmérőzésnek az a célja, hogy az ovuláció idejét belődd. Hogy utána sikerül-e szépen tovább mérni, teljesen mindegy. Ha a megfelelő időben együtt voltatok, úgyis az lesz a döntő, hogy a menzeszed megjön-e vagy sem.
2018. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, koszi szépen :)
2018. máj. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!