Ki nem várja 25 re?

Figyelt kérdés

Tartsatok velem.

Beszélgessünk.


2018. máj. 22. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia.Én 26-ra nem várom.Van valami tüneted?Esetleg megérzésed?Mióta próbálkoztok?
2018. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szia másfél éve probálkozunk.

Minden hónapban van megérzésem 😊😊

Mintahogyan most is .

Álltalaban korábban megjön 1 héttel. Most mintha kicsit görcsólne a hasam. Melleim nagyon duzzadtak és fájnak nehezek es érzékenyek .

2018. máj. 22. 13:28
 3/24 anonim ***** válasza:

Ohh akkor ti is régóta próbálkoztok.Mi lassan 4 éve :(

A férjemnek kellene menni vizsgálatra mert amíg neki nincs eredmény addig velem nem foglalkoznak.És a napokban beszélgettünk.Mondtam neki hogy igazán jó lenne ha elmenne vizsgálatra.A végén kiderült hogy attól fél hogy vele van a gond,és az rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra.De megnyugtattam hogy ilyenről szó sem lesz,csak jó lenne tudni,és tenni az ügy érdekében,mert szerintem hiába várjuk a csodát.

Nekem semmi tünetem nincs,még a melleim se fájnak,pedig azok mensi előtt mindig szoktak.Én hónapról hónapra elengedem a témát,de a nemvárt előtt mindig ott motoszkál a fejemben hogy mi van ha most mégis sikerült :)Nah jó hosszúra sikerült az írásom :D

Ti voltatok már dokinál?

2018. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez vicces :) en is 25.-ere nem varom.Nekunk az elso probalkozos honap lenne.De holnap megyek nogyogyaszhoz is,kivancsi vagyok hogy allok.Minden evben elmegyek hpvszuresre,es bakteriologiai-gomba szuresre,most itt van az ideje,egyuttal meg szeretnem a tanacsat is kerni a babaprojektet illetoen :)
2018. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Utolsó drukkolok neked is,pozitív tesztet kívánok🤞🤞🤞majd írd meg mi volt az orvosnál🙂
2018. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekem ugy néz ki ez a hónap is sikertelen. 😢😢😢😢 kezd rozsaszin lenni....
2018. máj. 23. 10:25
 7/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom😔

Szerintem nekem is meg fog jönni mert elkezdett ilyen vizes folyásom lenni,meg görcsöl a hasam is,szúrkál a méhen is.Úgyhogy én is elengedem ezt a hónapot.

Pedig tegnap este pont gondoltam rá hogy venni kellene egy 10-es tesztet,de így már nem merek.

2018. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia :) bocsi csak zsufolt volt a nap es most kerultem wifi kozelebe.A doktorno megdicsert,azt mondta hogy szepek a petefeszkeim-kicsit cisztasak voltak legutobb-ugyhogy orulok nagyon.Kerdeztem hogy hogyan tovább?azt mondta hogy szedjek inofolicot hogy jo minosegu petesejtjeim legyenek.Elkell menjek par vervetelre meg hogy a kalium,folsav,vas szintem jo-e meg ilyenek.De szerinte csak igy tovabb,a hüvelyi uh-szerint minden adott.Most varom meg a rakszures eredmenyeit is,de azt mondta hogy meg ket het amig kijon :) Holnap meg havi ido >.< remelem hogy nem fog jonni :p de ha meg se jonne meg varok 2-3 napot,azutan tesztelnek
2018. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4-es voltam,ne szomorkodjatok.Uj honap,uj eselyek-csak meglesz :) meg en se tudom hogy lesz de probalok pozitiv lenni
2018. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

24re nem varom, azaz mara. Eddig semmi. :))

De magas a hom, 37.2. Volt valakinek ilyen hoje a nem vart napjan?

2018. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!