Ki nem várja 25 re?

Figyelt kérdés

Tartsatok velem.

Beszélgessünk.


2018. máj. 22. 12:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia.Én nem mérem a hőmet,így erre nem tudok válaszolni,de ahogy olvasgatok az jó jelnek számít🙂

Mikor fogsz tesztelni?

Én ma csináltam egy tesztet ami negatív lett.

Jaa,én vagyok aki 26-ra nem várja😀

2018. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Valakinek valami tünet?Nekem semmi.

Azon az egy napon volt vizes folyásom amikor írtam,azóta sivatag...

Előző voltam

2018. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Tegnap elött ota maszatol

Elég 1 tisztasági is egész napra. Nem fáj semmim pedig szokott a hasam derekam nagyon .

Nem tudom h most akkor mivan!? 😢😡😠

Ma kellett kellene nem kellene h megjőjjön .. 😢😢

2018. máj. 25. 09:38
 14/24 A kérdező kommentje:
Én nem mérem a hőmet.
2018. máj. 25. 09:39
 15/24 anonim ***** válasza:
En is csinaltam ma tesztet-nem birtam ki,de negativ lett :( pedig ez lenne a menzeszem elso napja es meg semmi se jott,menzeszes tuneteim sincsenek-4-es voltam
2018. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem birom már ha ugyan igy marad akkor reggel én is tesztelek . Nem értem semmi tünet és akkor miert van ez a pecsételés????
2018. máj. 25. 13:17
 17/24 A kérdező kommentje:
Na lányok megint megjött. 😭😭😭😭😭
2018. máj. 25. 14:03
 18/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom...de ne keseredj el,új hónap új remények,RESTART :) szerintem akkor fog osze jonni amikor nem is gondolna az ember,igy en probalok nem ragorcsolni
2018. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem késik,de ma olyan elegedetlen voltam :/ mindennel,mindenbol a legjobbat akartam kihozni s semmi se tetszett,a melleim meg feszulnek-nektek szokott menzeszjor feszulni?mert nekem puha szokott lenni 4-es
2018. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amugy tok fura az is hogy eddig ugy vagytam ra es ma meg beijedtem hogy mi van ha az?hogy nehez elkepzelni hogy egy picike a testemben van,valyon mi lesz mas mostantol?keszen allnek ra?megtudok adni mindent?s beparaztam...ilyen nem volt meg,a parom probalt nyugtatni de olyan osze zavarodott lettem :p nektek nem volt ilyen erzesetek?Lehet hogy a hormonok okozzak...nem tudom (4-es)
2018. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!