Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Júniusban?

Ki nem várja Júniusban?

Figyelt kérdés

Én 8 ra nem varom

Izguljunk együtt. Írhatsz részleteket is .

Éva vagyok.

1 éve és 2 hónapja próbálkozunk.

A 2 baba lenne mert már van egy 4 éves kislányunk.

Mindenkinek sok szerencsét és sok pozit.


2018. máj. 24. 22:48
 111/159 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást Bibi :) hat remelem h a sűrű fehér folyás jelent valamit !Ma született az unokatestveremnek az angyali kisbabaja meg,es mindenki kerdezte hogy hat Lacika 22 es a baratnoje 18 ,nekik mar van-en meg 22 es a parom 27,mi hol vagyunk?mondhatni jol esett...rajta vagyunk de meg nem akar jonni sajnos :( remelem hogy ez a honap talan sikeresebb lesz- Gréta(15-ös)
2018. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/159 anonim ***** válasza:
100%

Szia Greta

Aterzem a helyzetedett amit a rokonok vagy ismerosok megjegyzeseirol irsz. Nekem januarba volt missed ab-om es ket unokatestverem is terhes volt. Ok mar szultek is mostanra de ugy kerultek a tarsasagom mintha fertozo lenne a veteles. De ezeken meg probal az ember felulkerekedni es nem foglalkozni vele.

Kitartast es mihamarabbi babavarast kivanok neked!

48as

2018. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/159 anonim ***** válasza:

48as, persze megírom mi lett, de nincs olyan érzésem h baba lenne. Na de majd kiderul.

N.A.gratulalok :)

48-as, januárban rohadt sokan elveteltek, dokim is mondta meg én is olvasom mindenhol. A dokim szerint ősszel volt radioaktív sugárzás a levegőben, ami oroszoktól jött. Szerinte az is lehetett az oka nálam. Januárban volt a műtétem. Persze ezek csak talalgatasok, zsoo

2018. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/159 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mit gondoltok, ha nem várt után egy nappal szex közben (ami nem volt vad) a jobb petefészkemben egy erős szúrást éreztem? Reggel azt hittem már meg fog jönni úgy fájt a hasam. Tiszta kézzel megnéztem és a méhszájam középen volt zárt. Most pedig el se érem.
2018. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Bibi vagyok és képzeljétek ma pozit teszteltem! Pedig teljesen azt hittem meg fog jönni olyan görcsök voltak. Első próbálkozós hónapunk volt a műtét óta és késői peteérésem is volt. Azt gondoltam ezért most még nem mutatná ki de 4 nap késés után mégis :)

A többieknek pedig nagyon szurkolok !!!

Még annyit, hogy a múltkor tényleg semmi tünetem nem volt. Most pedig fáj a mellem, émelygek néha és a reggeli gyomorsavas fájdalmam elmúlt :D

2018. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/159 anonim ***** válasza:
Huha,gratulalok!:) boldog babavárást!:))
2018. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/159 anonim ***** válasza:

Gratulalok Bibi! Konnyu terheseget es boldog baba varast kivanok neked is!

48as

2018. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/159 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :)
2018. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/159 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellett volna jönnie elvileg. Még sehol, folyton futok a wcre mert úgy érzem megjött, vagy mert pisilni kell mint aki felfázott. Tegnapi teszt negatív, nem első pisiből. Ma nem csináltam 😊
2018. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/159 anonim ***** válasza:

119es, a nemvart napjan nekem is negativ volt reggeli vizeletbol. Ra 3 napra halvany pozitiv.

Drukkolok neked!

48as

2018. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!