Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Júniusban?

Ki nem várja Júniusban?

Figyelt kérdés

Én 8 ra nem varom

Izguljunk együtt. Írhatsz részleteket is .

Éva vagyok.

1 éve és 2 hónapja próbálkozunk.

A 2 baba lenne mert már van egy 4 éves kislányunk.

Mindenkinek sok szerencsét és sok pozit.


2018. máj. 24. 22:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/159 A kérdező kommentje:
teljes lent a hasamnál *
2018. jún. 6. 12:50
 62/159 anonim ***** válasza:
100%

#48as vagyok, azt hiszem en kiszallhatok mar most. 30 naposak a ciklusaim altalaban es 12re nem varom, viszont ma mar a masodik napja hogy nagyon faj a hasam es szur is es megint tojasfeherje alagu valadek jott tolem tegnap elott.

Nem tudom hogy ezzel kapcsolatba mit gondoljak mert meg soha nem voltam igy hogy ketszer is egy ciklusban ilyen valadek tavozon belolem.

2018. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/159 anonim ***** válasza:
100%

#48; mikor volt pe-d?

Lehet beágyazodasi fájdalom?

Szorítok hogy az legyen (4.) L.

2018. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/159 anonim ***** válasza:
100%

48as vagyok. A pe-m. majus 29en volt elmeletileg. Most egy kicsit elbizonytalanodtam de 7 nap mulva kiderul a val8sag.

En meg bizom abban hogy hatha sikerul a baba

2018. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/159 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok ! Nekem ma megjött rendesen , igy ez a hónap sem volt sikeres , bár tudom hogy 3honap nem olyan sok ido de nagyon elkeserit , hogy nem sikerült es most borzasztó mensi gorcsokkel hatfajassal kínlóva vágyom bár lenne inkább hányingerem és egy pozi teszem :(

Remelem a jövő hónap sikeres lesz !

Aki még várja a nemvártat annak drukkolok és követem a kérdést :)

Puszi : Aliz

2018. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/159 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem 29-31é között volt pém,tegnap szurkált a petefészkem bal oldalt,de közben összeszedtem egy gyulladást is.

Lehet hogy attól lett volna? De mondjuk eddig nem éreztem,csak tegnap./remélem nem a gyulladás miatt van/

Egyébként 12.-re nem várom.

V.

2018. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/159 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem varja 12re annak van valami tunete, akarmi? Ami eddig nem volt jellemzo de most erzed.


48as voltam

2018. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/159 anonim ***** válasza:
Én 18-19 körül nem várom. Első hónap, tabi után. Örülnék ha összejönne, de ha nem van még új hónap. Nálunk mondjuk sok a korkülönbség, de ez remélem nem sokat számít 😊
2018. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/159 anonim ***** válasza:

Én még nem írtam, de 11-ére nem várom.

Semmi konkrét tünetem nincs, vagy mondjuk úgy, semmi olyan, amit az előző terhességemnél éreztem.

Második baba lenne. A "nagylányunk" 3 éves lesz, vele ilyenkor már 3-4 napja görcsölt a hasam olyannyira, hogy biztos voltam benne, hogy megjön.

Illetve egy gyanús valami van azért, kijött a herpesz a számon, ami az elsőnél is volt (legyengült immunrendszert jelez, ami a terhesség is), de vele 8-9 hetesen, úgyhogy erősen belemagyarázásnak tűnik. :)

Tesztelni nem fogok, csak ha késik. Az utóbbi időben napra pontos.

H.


Viki! Trombózishajlamot vizsgáltak nálad? Bocs, hogy kíváncsiskodom, de nekem van és sokszor oka az ismétlődő vetélésnek.

2018. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/159 anonim ***** válasza:
68-as, hány évesek vagytok? :) Bennem is felmerült ez, hogy talán probléma lehet nálunk.
2018. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!