Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek rossz érzése volt a terhesség vége felé? Bejött, vagy csak egyszerű félelem volt?

Figyelt kérdés
Elmondanátok, hogy milyen jellegű volt? Mitől féltetek?
2010. nov. 21. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok,de nem félek.Van egy csecsemős nővér barátnőm aki most is írt hogy sajnos majdnem elveszítettek egy babát,de szerencsére meg tudták menteni.Engem nem lehet riogatni ilyenekkel.ha felveszel akár mit is csak be beszéled magadnak és azzal nem lesz jó semmi.Nem szabad félni semmitől,elég akkor ha tényleg valami gond van.Na de miért te félsz valamitől?
2010. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, mert igazán nem akarlak megbántani, főleg így ismeretlenül, de most ötleteket gyűjtesz, hogy mitől félj? Minden rendben lesz, az aggodalmaid meg (ha vannak) normálisak, és csak AGGODALMAK, nem pedig jóslatok... Minden jót! 30hkm
2010. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, tényleg nem ismersz... :) Nem, nem ötleteket gyűjtök, hanem elveszítettem már egy babát 12 hetesen, ezért maradt bennem félelem. Az első jót írt, igaz, elég akkor aggódni, ha valami baj lesz. Csak mostanában nem olyan élénk és mozgékony a babám, mint korábban... 27 hetes vagyok
2010. nov. 21. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is féltem, hogy elveszítem. Attól rettegtem, hogy egyszer csak elmegy a magzatvíz meg hogy megfullad a baba.

Egy éjszaka még be is pisiltem álmomban, reggel pedig nem tudtam, hogy ez a magzatvíz volt vagy nem. Szerintem természetes dolog az aggódás, és mostmár anyaként azt kell, hogy mondjam, hogy ez vele jár. Szerencsére a legtöbbször csak túlaggódjuk magunkat.

Sajnálom, ami a babáddal történt, de ne aggódj, most biztosan minden rendben lesz. A babák pedig ahogy nőnek úgy mozognak kevesebbet. Legalábbis az én fiam így volt.

2010. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki nem ismerlek. :) Átérzem a helyzeted, 11 hetes volt az első babánk, mikor megállt a szíve. A mostani terhességem sem problémamentes, a 24. héttől fekszem, mert elkezdett szivárogni a magzatvíz, de szerencsére visszatapadt a burok. Félhetnék, hogy mi lesz, ha megint megreped, és aggódhatnék 1000 más dolgon. Nem mondom, hogy nincsenek sötét gondolataim, de ezeket sosem szabad jósló értékűeknek tekinteni. Az időm nagy részében tudom, hogy minden ok lesz, vidámnak és kiegyensúlyozottnak érzem magam. Ha kapsz egy statisztikát, hogy 10 aggódó kismamából 8-nál ne lett semmi, 2-nél meg bejött (mondjuk), attól Te nyugodtabb leszel? Mert szerintem nem... Akinél bejött, az neki sajna 100%, akinél meg nem, annak szerencsére 0%. Tehát nem úgy van ez, hogy az aggodalmak 20%-ban beteljesülnek 80%-ban nem... Viszont írhatnak itt Neked olyan sztorikat, amitől még jobban fogsz aggódni, ezért mondom, hogy "ne gyűjts ötleteket". Minden rendben lesz, ne izgulj! Kívánom, hogy felhőtlen boldogságban teljen a várandósságod hátralévő része, és egészséges, gyönyörű kisbabád szülessen!
2010. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok!

Azért nem olyan aktív most a babád,mert sokat alszik.Nekem is pont így volt.Ne aggódj majd kb a 34.héttől úgy beindul,hogy már azt fogod mondani,hogy hagyja abba egy kicsit,mert fáj.Nekem most valamelyik nap annyira mocorgott,hogy már hányingerem lett és levert a víz.

Ne félj semmitől semmi gond nem lesz.Én is veszítettem el babát.és ez a terhességem is rosszul kezdődött.Csak pozitívan álltam hozzá,hogy minden rendben lesz és sokat beszéltem/beszélek neki.

2010. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!