Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek állandó...

Van itt olyan akinek állandó sírhatnékja volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babát szeretnénk, de most olyan furcsa, hogy kb 2 napja csomó mindenet megkönnyezek.


Nem tudom mikor volt a p.é, kicsit ossze vissza a ciklusom. De kb 8 napja lehetett.


Alhasi gorcsolgetes van de az lehet mensi miatt is, a cici is érzékeny, illetve ez a nagy lelki érzékenység....


Nem vagyunk ragorcsolve csak érdekelne van e itt olyan aki még nem tudta, hogy babát vár majd visszagondolva ilyen tünete volt?


Mint egy taknyos ovis :-D


Köszönöm a normális válaszokat


2018. máj. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tünetem nem volt.


Volt helyette más, de nem merült fel bennem, hogy állapotos vagyok (pedig próbálkoztunk). Utólag került csak a helyére az a néhány aprócska tünet.


Illetve amiért abban a hónapban a nem várt napján tesztet csináltam az épp a pms tünetek teljes hiánya volt. Máskor mindig feszült a mellem, már előre fájdogált a hasam. És akkor semmi jele nem volt, hogy meg fog jönni.

Igazából nem is gondoltam komolyan. Úgy voltam vele, hogy gyorsan pisilek egy negatívat, hogy nehogy azt gondoljam terhes vagyok.

Annyira nem vettem komolyan, hogy bedugtam a pisibe, majd letettem és ott hagytam. Mert rögtön az volt bennem, hogy kár volt a tesztért. Pár perc múlva megfogtam hogy kidobom és akkor láttam meg egy halvány kis teszt csíkot. Leesett az állam.

2018. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ige, mikor fogamzásgátlót szedtem, meg utána, mikor abbahagytam és hormonzavarom lett tőle. Szörnyű volt...már nevetve mondtam a páromnak, hogy ne foglalkozzon velem...elsírtam magam, ha dolgozni ment...ciki volt, de elmúlt szerencsére.
2018. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!