Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandó alhasi fájdalom...

Állandó alhasi fájdalom jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Fáj alul a hasam eléggé. Gyakran járok pisilni, sokszor fájdalmas a pisilés. Néhány napig hányingerem is volt. Mostanra az megszűnt, az utolsó vérzésem óta nem volt szex, előtte is gyógyszerrel védekeztünk. Jön a hétvége, már nem tudok orvoshoz menni de nagyon kétségbe vagyok esve. :(

18L


2017. jún. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha akkor is fáj amikor pisilsz akkor inkább felfázásra tippelnék.
2017. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfazas vagy gyulladas inkabb.
2017. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen akkor is fáj. De egyébként terhességnél nem fordul elő az állandó hasfájás?
2017. jún. 16. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhességnél sok minden előfordul, de neked más tüneted is van, ami arra utal, hogy valami bajod van, nem terhességed. Én inkább az enyémet úgy tudnám jellemezni, hogy volt egy ilyen állandó diszkomfort érzetem, mintha meg akarna jönni, de valahogy mégsem. Inkább kicsit kellemetlen volt, mint fájdalmas.
2017. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem fájdalom amit érzek. Csak a napokig tartó állandó hányinger ijesztett meg. De már hétfőig nem tudok se tesztet venni se orvoshoz menni.
2017. jún. 16. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

ha terhességnél fájna a pisilis ott bajok lennének...

szerintem is csak felfáztál

2017. jún. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!