Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Lombikos Anyukák,...

Kedves Lombikos Anyukák, Kísmamak, segitenetek néhány jótanáccsal?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tapasztalatlankent jöttem kérdezni hozzatok !

Most szeretnénk elkezdeni a meddőségi kivizsgalasokat teljesen nulla információval vagyok !

Melyik meddőségi klinikát ajanjatok?

Melyik dokit?

Ha lombikra kerül a sor , olvastam hogy 5 alkalmat áll a tb , ezt bármelyik meddőségi centrumban ?

Ha elindulnak a kivizsgalasok durván mennyi idő meg eljutunk a lombikig?


A történetem : 10 éve vagyunk együtt , az első évünket leszámítva soha az életben nem védekeztunk! Tehát 9 védekezés mentes év és nem jött össze ! Én egy időben elkezdtem utána járni nálam kiderült a PCO de már két éve szedem a metformint +diéta ! Sikertelenül ! Tehát tuti hogy nem csak nálam van a gond ! Na most a párom is már nagyon vágyik babára tehát bárhova elmegy , bármilyen vizsgálatot megcsináltat csak történjen már valami!


Hogyan lássunk neki ?


Nagyon régóta várunk már rá !

Segitenetek néhány jó tanáccsal ?

Én vagyok 31 párom 40.


Köszönöm a válaszokat !

(A kérdést feltettem a teherbeesesi problémák kategóriába is de ott nem érkezett válasz )


2018. máj. 27. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Eloszor is kerjetek idopontot valahova elso konzultaciora egy klinikan. Vegyesek a tapasztalatok, nyilvan mindenki azt ajanlja ahol sikerult. Nekunk ez a SOTE(Bp.,Baross utca). Bar nem tudom hol laktok. Olvass velemenyeket az intezetekkel kapcsolatban, es azboldalukra js latogassatok el, hogy melyik szimpatikus. A parodnak lesz fizikai vizsgalat is urologusnal, lesu spremavizsgalat. Neked a ciklusod meghatarozott napjain kb 3-4 vervetel, atjarhatosagi vizsgalat, rakszures, emlo UH. Mas most nem jut eszembe, de pl a verveteleknel nagyon sok dolgot neznek. Vercsoport, +ellenanyagszures stb. Ha gondolod irj privatot es megkeresem, lefotozom neked az en vizsgalat kero papirjaimat. Kerdezted mennyi ido alatt ertek el a lombikig. Nos, ez egyen/par fuggo dolog, attol fugg megtalaljak-e az okot, es ha igen mi az, van-e ra kezeles vagy nincs. Nalunk a paromnal volt problema, keves a spermaszam es lassuak. Igy nekunk a legelso konzultacionk volt oktoberben,februar kozepen elkezdodtek az injekciozasok, es marciusban a beultetes. De kozben volt ugye az ev vege/uj ev. Viszonylag hamar ment. Ha voltak elozoleg vizsgalataitok esetleg neked vagy parodnak, erdemes elvinni, valahol megnezik, de figyelembe nem veszik, vagy hogy is mondjam, ugyis mindent meg kell csinalni az adott intezetben.
2018. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia mi idén kezdtük el... 2 év sikertelen után páromnak nagyon kevés a spermaszám... Voltunk konzultáció.. Ott vervetelek és 1 év múlva van időpont támogatott lombikra

:(

2018. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat! Sokat segitettetek ! :)
2018. jún. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!