Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon megijed...

Lehetek terhes? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Nagyjából akkor voltunk együtt a párommal, mikor peteérésem volt. Szeretkezés közben néha kicsit legördült, mozgott a gumi, ilyen 1-3 centikre, tehát a makkon még bőven rajta volt. Amikor elment, akkor sem teljesen a tövéig ért, úgy egy centivel lehetett lejjebb. Gumi nékül nem tette be, és nem is szakadt ki.


Viszont egy hétre rá elég furán megjött, mikor nem kellett volna, nagyon gyenge pirosas volt, néha barnás, kb 5 napig, mint ameddig a rendes ciklusom meg szokott lenni. Amúgy most 2-3 nap múlva kéne megjönnie, már ha megjön, nem tudom, hogy ez most mi volt. Először azt hittem sima két ciklus közti barnázás, vagy simán korábban jött meg, és ezért kicsit máshogy, régebben azt hiszem volt már ilyen. De most belefutottam, hogy terhesség esetén is lehet ilyen beágyazódásos vérzés, és nagyon megijedtem, azóta mintha puffadt lenne a hasam, kicsit néha szúr a petefészkem, de fogalmam sincs, lehet már csak beképzelek magamnak. Két hete volt ez az eset egyébként.

Ettől lehetek terhes?



2018. máj. 27. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha két hete volt a szex,akkor miért nem tesztelsz?

A beágyazódási vérzés nem tart napokig.Nem tudni,hogy mi ez most nálad,de nagyon nem valószínű,hogy terhesség,hiszen a gumi nem csúszott le,nem maradt benned,nem szakadt ki.

2018. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma jött rám igazából csak a para, ezért nem is vettem még, lehet az lesz, csak baromira meg vagyok ijedve, meg rástresszeltem. Először ment el bennem akkor (vele vesztettem el a szüzességem, de eleinte a gumi miatt nem tudott elmenni), szóval lehet emiatt is paráztam be, meg tényleg fura volt ez a menstruáció/barnázás így, még ha számomra is az a logikus, hogy ebből így semmi baj nem lehet. Azért kicsit megnyugtattál, köszönöm!
2018. máj. 27. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon nem valószínű,hogy baj lenne,de tesztelj mindenképpen,ne csak mondd,mert addig úgysem fogsz megnyugodni.:)
2018. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gumi rajta volt, nem jött le. Normális, hogy csúszkáljon. Szinte kizárt, hogy terhes legyél, tesztet venni is fölösleges, az 5 napos vérzés nagyon úgy hangzik, mint egy menstruáció. Ha annak vesszük, hány napos volt az a rövid ciklus?
2018. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 5 napig tartott, de nagyon kis mennyiség volt csak tényleg.
2018. máj. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!