Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedtem múlt...

Fogamzásgátlót szedtem múlt hónapban, de kimaradt pár szem, ebben a hónapban már nem szedem, lehetek várandós?

Figyelt kérdés

Az előző rendesen beszedett levél fogamzásgátlótól megvonásos vérzésem volt április 15-én. Az új levelet április 20-án kezdtem el szedni, idő közben egy pár tabletta kimaradt április 25, 26, 27-én, aminek hatására gyógyszerszedés mellett április 30-án megjött. A levél többi tablettáját beszedtem, május 20-án kellett volna jelentkezzen a megvonásos vérzés, azonban nem jött meg, május 22-én pecsételő vérzésem volt csak, május 24-én a teszteltem, negatív lett. Derekam rendesen fáj május 18-a óta, időnként a hasam görcsöl is.Időnkén előfordul hányinger, szédülés, meg mellfeszülés is, bár nem tudom, hogy nem-e csak pszihésen van. Az újabb levelet nem kezdtem el szedni, mivel babát szeretnénk a párommal. Szerintetek lehetek várandós? Mikor teszteljek?

Igaz nem első várandóságom lenne, de tanácstalan vagyok, meg csalódni sem szeretnék.



2018. máj. 30. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha május 18-a óta vannak ezek a tüneteid és 24-én negatívat teszteltél,akkor biztos,hogy nem terhesség miatt vannak.

Teljesen felesleges lenne újra tesztelni.

2018. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Miért játszol a szedésével? Ez nem úgy hat a szervezetedre mint a cukorka...
2018. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem játszok a szedésével, azokat a szemeket elfelejtettem, meg párommal az utóbbi hónapokban téma, hogy szeretnénk közös gyermeket. Ezért is hagytam abba a szedését. Gondolkodtam akkor is ahogy kimaradt az a pár szem, hogy nem szedem tovább, de nem akartam, hogy teljesen felboruljon a hormonháztartásom, de a 3 kimaradt tabletta után kettőt bevettem és megjött. Utána mát nem akartam félbehagyni a levelet. Így az újabb levelet el sem kezdtem szedni. Korábban sem elsősorban fogamzásgátlás miatt írt ki az orvosom tablettát, hanem mert nagyon erősen görcsöltem, mikor megvolt.
2018. máj. 30. 14:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Tüneteim nem május 18-a óta vannak. Azóta görcsöl a hasam, viszont a hányinger meg a szédülés meg a melleim feszülése, meg az hogy felpuffad a hasam, meg bekeményedik csak a héten jelentkeztek.
2018. máj. 30. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mást nem tudunk írni,mint azt,hogy tesztelj újra.Ha terhességi tüneteid vannak,akkor 100%-ra pozitívnak kell lennie a tesztnek.
2018. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miben nem szeretnél csalódni?
2018. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abban nem szeretnék csalódni, hogy negatív lenne a teszt. Mint írtam abbahagytam a gyógyszer szedését, és közös babát szeretnénk párommal. Nekem már van 2, páromnak viszont nincs. Így megbeszéltük, hogy nem védekezünk tovább.
2018. máj. 31. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Közel 9 évig szedtem tablettát. Megtartottuk a javasolt három havi szünetet a szedés után, negyedik hónapban ráálltunk a projektre, és összejött. Aztán 8 hetesen elment. Nincs rá bizonyítékom, de előfordulhat, hogy több időt kellett volna hagynom a szervezetemnek... Ha babát szeretnél, akkor ne szedd, és főleg ne össze-vissza. Sok sikert...
2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!