Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 21-én volt meg utoljára...

Május 21-én volt meg utoljára a vérzésem. Ez alapján szerdán tölteném a 9. hetet. Múlt hét szerdán voltam UH-on ott azt mondta az orvos, hogy 7 hét 2 napos vagyok - vagyis ma töltöm a 8. hetet. Mennyi idős várandós vagyok?

Figyelt kérdés
A plusz még a dologban, hogy kiírva pedig február 28-ra vagyok és nem 25-re ahogy a neten lehet számolni. Akkor most mit mondjak, ha valaki megkérdezi?? Védőnőkhöz mikor menjek??
2008. júl. 21. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szia,én is ugyan igy voltam nekem a dokim is mást mondott,meg a védönőm is,2 hét különbség volt,soha nemtudtam pontosan,hogy hány hetes vagyok,most már annyi vagyok amennyinek én is számoltam,a 12.hétben ugyis az ultrahang alapján mondják majd meg,hogy hány hetes vagy,legalábbis nálam igy volt
2008. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Amikor lesz UH-os leleted, az lesz a mérvadó!! Nekem 3-an 3 féle időpontot mondtak, aztán csak az UH-terminus szerinti időpont a lényeg, mindenki csak azt veszi figyelembe!
2008. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly május 20-án volt az utolsó mensim és idén február 27-re voltam kiírva, a kis törpim 29-én született. Az én dokim is így számolta nem ami a net szerint kijön, de olymindegy az a 3 nap, hisz úgyis akkor jön a picúr amikor ő jónak érzi.
2008. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is a szülés időpontjával van nekem "problémám", hiszen a z első gyermekem sem a várt időpontkor született meg. Hanem, a kérdésem első fele lenne inkább a fontosabb...
2008. júl. 21. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez egy nagyon jó oldal nézd meg itt üdv 36.hetes kismami :D

2008. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggodj az elejen mi is folyton el voltunk szamolva,mindig kevesebb idos voltam az uh szerint mint amennyi valojaban.Ami a vicces h a baratnommel egyszerre vagyunk terhesek meg napra is 1 idosok es ot meg 2 hettel nagyobbnak mondtak :o)...

Aztan 1x csak megegyeztek az adatok.

A doki altalaban azt az adatot diktalja be amit az uh mutat.

Tolem is megkerdezte h megegyezet az uh szerinti het a valossal es mondtam h nem...

E miatt ne aggodj!

Nekem a www.babaszoba.hu-n jott be a szulesi kalkulator (a 9 honap alpontban talalod meg-itt mindent megtudhatsz magadrol es a babarol).

Gratulalok a babahoz!

20hetes pocakos

2008. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pölö augusztus 25.-ére vagyok kiírva pedig A jó időpont augusztus 22.Mivel az utsó mensim 2007.november.16.

Értetlenül számolnak :D

2008. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!