Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Volt egy egyéjszakás kalandom, többet nem terveztem a lánnyal, én nem voltam félreérthetô, de ez lényegtelen is. A mai nap haragosan felhívott és azt mondta, hogy a nála maradt használt óvszerbôl magába folyatta az ondót, és 1-2 hónap múlva jelentkezik a terhességi teszt eredményével. Kérdésem az lenne, hogy lehetséges így tôlem teherbe esnie? A közösüles hétfon volt es a hívás ma érkezett, én ott egybol a kukába dobtam az óvszert. Életkepes maradt volna a sperma? Kellene aggódnom?
2018. máj. 30. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell aggódnod. Elképzelem ahogy magába tuszakolja. 😅
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi okod aggódni, 0,0000000000001% esély van arra, hogy terhes lesz.
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem 😂
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Jaj,valaki "behozta divatba" itt az oldalon,ezt a spermás zsebkendős,óvszeres teherbe esős dolgot,mikor pattantok már le róla?


Múltkor egy síkhülye attól félt,hogy a 40-es egyedülálló,gyermektelen főbérlője kiszedi a szemétből a spermás gumit és felcsinálja magát vele..

Nem képzeltek ti egy kicsit sokat magatokról..?

2018. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Zaklat másmódon is, de akkor legalább nem kell tôle kicsit sem tartanom. :D
2018. máj. 30. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg ott rogton folyatta magaba miutan kiszedte a kukabol akkor meg biztos voltak benne elok, de 1-2 nap elteltevel tuti nem
2018. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!