Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ettől teherbe estem? L/20

Figyelt kérdés

Első olyan barátom akivel komoly kapcsolatom van, és ő az akivel először csináltam ilyen jellegű dolgokat.

Tegnap este betette, de teljesen nem tudja, sőt még félig sem, mert nem vagyok még annyira kitágulva, és fáj. Óvszer nélkül csináltuk. Miután kivette, kb fél perccel rá élvezett el, tehát nem is közvetlenül utána. Ma reggel megint ugyanígy csináltuk, viszont a két “aktus” között lefürdött, de pisilni nem pisilt.

Tudom, hogy felelőtlen tett volt, és belátom, és tanulok belőle.. de mégsem hagy nyugodni a kérdés, hogy mennyi esélye van annak, hogy teherbe esek?


Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 24. 01:52
 1/8 A kérdező kommentje:
és ez négy, illetve három nappal történt a peteérésem előtt.
2018. febr. 24. 01:53
 2/8 A kérdező kommentje:
illetve kellene vennem 72 órás esemény utáni tablettát?
2018. febr. 24. 02:01
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan? 20 évesen azért illene tudni ezeket..
2018. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fontos lenne, ha komoly választ is kapnék..
2018. febr. 24. 02:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz: Mihamarabb menj esemény utániért.

Védekezés nélküli szextől teherbe lehet esni és ti nem védekeztetek. A pisilés meg fürdés sem változtat a tényen, hogy az előváladékban van élő spermium.

2018. febr. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

“mert nem vagyok még annyira kitágulva, és fáj.”

Édes kiscsillagom, a nők nem a “kitágulás” miatt tudják könnyedén befogadni a hímtagot, hanem mert a kulturált(!) partnerük kellő előjátékkal felizgatta őket. És a gyerek a kukiból jön, ha már ilyen szinten vagy, ezért ne hagyd, hogy a nunidba dugja, pláne így ne, hogy még csak nem is élvezed. Biztos 20 vagy, nem 12?

2018. febr. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

1. Védekezés nélkül lehet gyerek.. Bem éfenee ezzel játszani


2. Ninek erölteti beléd magát, ha te nem is kívánod?

( mert a tested nem kívánja, hisz nem izgatott fel.. Nincs olyan , higy túl szúk vagina( kivéve, ha valaki

vaginuzmusban szenved)


3.

A jó szex alapja, a megfelelő minősègű és időtartamu rlőjátéj


4. Nagyon pici az esélye, hogy bekaptad ennyitől a legyet... Nem zavarnám össze a testem eseményutánival ezért ( használtam már óvszerszakadás miatt, tudom nekem mit okoz)

2018. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Hát pár százalék, ennél pontosabban nem tudom megmondani. Legközelebb legyen kéznél óvszer, vagy írass tablettát stb.

Ilyen megszakítás, naptármódszer, Pharmatex és társaik nem megbízhatók egyáltalán.

2018. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!