Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merem megnézni a tesztet,...

Nem merem megnézni a tesztet, félek a pozitívtól?

Figyelt kérdés

3 hete voltunk együtt először a barátommal, akkor evszítettem el a szüzességem,azután minden héten egyszer. Gumival védeleztünk,de félek hogy valahogy mégis került előválasék belém.

Mivel 12 napja fáj a mellem ,oldalt inkább. Pár napja mintha görcsölgetne a bal petefészkem, hasmenésem van,görcsöl a hasam, a gyomromtól hányingerem van.

Vettem tesztet,de annyira hihetetlenül félek,hogy még nem mertem megcsinálni.

Amit bemegyek a fürdőbe, hogy na most megcsinálom,elkezd dobogni a szivem,izzadni kezdek, annyira felhúzom magam,hogy az ákulás határán állok.

Valaki tudna valami módszert amitől megnyugodnék picit?

Mennyi az esélye a terhességnek?:(((

20L



2018. jún. 1. 08:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy változtatja meg a szex a hormonokat. Hihetetlen, hogy ennyien elhiszik ezt a baromságot. És ha egy vibrátorral lettél volna együtt akkor is megváltoztatná a hormonokat? Sima fizikai behatás a szex, nem változtat meg semmit.
2018. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad,hogy összevissza menstruálsz az IR miatt,akkor nem tudom,hogy miért kell csodálkozni rajta,ha késik vagy kimarad.
2018. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!