Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek eloszor negativ lett a...

Akinek eloszor negativ lett a teszt, vegul hanyadik napon lett pozitiv?

Figyelt kérdés

Legyszi, csak olyanok valaszoljanak, akinek eloszor negativ lett a teszt, akinek mar elso tesztelesre pozitiv lett, az ne.


Amikor sikerult a baba, es eloszor negativat teszteltetek, az hanyadik napon volt, es hanyadikon lett vegul pozitiv? Milyen fajta teszt? Volt barmilyen tunetetek?



2018. jún. 1. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ér korai tesztelés? 10. dpon lett negatív a facelle. Utána már csak 14. dpon csináltam, akkor pozitív volt már.

Semmilyen tünetem nem volt, levéve a szokásos PMS-t.

2018. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, foleg koran tesztelokre gondoltam:) 9.-en vagyok ma, es negativ, tudom, hogy nagyon korai, de sok olyat olvastam, akinek mar a 9.-en pozitiv lett.
2018. jún. 1. 13:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem késés utáni 7. napon lett nagyon halvány


15hkm

2018. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét késésnél negatív, 3 hét késésnél pozitív. 😊
2018. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1 nap késésnél negatív, 6 nap késénél halvány pozitív :D
2018. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen fajta teszteket hasznaltatok?
2018. jún. 1. 13:52
 7/17 Theressita ***** válasza:
84%

Fuh, most próbálok visszaemlékezni... ha jól emlékszem, először 33. és 34. ciklusnapon teszteltem. Akkor negatívnak minősítettem ezeket, mert időn belül nem jött ki a 2. csík (más téma, hogy este kíváncsiságból meglestem újra, és mintha extrém halványan derengett volna valami....de ez így állítólag már nem érvényes, negatívnak vehető). A 36. ciklusnapon viszont szépen láthatóan és másodperceken belül egyértelmű pozitív lett. Egyszerű drogériás 10-es érzékenységű tesztcsíkok voltak.


Tüneteim olyanok voltak, mint ha most azonnal meg akarna jönni, sőt mint amikor a lehető legerősebben megvan (intenzív mellfájdalom, puffadás, wc-re futkosás, görcs), csak éppen napokon keresztül nem és nem jött meg... Ennyi jutott eszembe :-) 25 hkm

2018. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok Facelle-t és X-epilt. A Facelle szerintem jobb.
2018. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nemvárt előtt két nappal negatív, nemvárt napján pozitív. Akkor még tünetem nem volt, csak kb egy héttel később.
2018. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Azoknak lett így, akik korán teszteltek. De ez szervezetenként változó.

Tessék már befejezni ezt az orbitális ostobaságot hogy EGYMÁS testéhez viszonyítotok.....itt gyakorin minden 2. nő ahhoz méri a saját ciklusát hogy a többi nőnél milyen....komolyan, nem esik le hogy a női szervezet nem egy konyhai robotgép amihez használati utasítás van?!

2018. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!