Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek eloszor negativ lett a...

Akinek eloszor negativ lett a teszt, vegul hanyadik napon lett pozitiv?

Figyelt kérdés

Legyszi, csak olyanok valaszoljanak, akinek eloszor negativ lett a teszt, akinek mar elso tesztelesre pozitiv lett, az ne.


Amikor sikerult a baba, es eloszor negativat teszteltetek, az hanyadik napon volt, es hanyadikon lett vegul pozitiv? Milyen fajta teszt? Volt barmilyen tunetetek?



2018. jún. 1. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Kérlek olvasd végig, többen írtunk, hogy már késett, mégis negatív volt. Ennek oka a későbbi peteérés. Nem kell mindig lehordani mindenkit és általánosítani.
2018. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemvárt nap előtt 6 nappal teszteltem,mert valami gyanús volt (4.baba),de negatív volt.Rá 5 napra már erős pozitív :) Mindkétszer Facelle teszt.
2018. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
késés után 16. napon lett az első extrahalvány két csíkosom.
2018. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9 10 negatív 11olyan halvány hogy csak én láttam 12 már pozitív de ha facelle tesztet vettem volna már 11.en is erős lett volna mert jóval erősebben mutatja mint az xepil
2018. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hasonló cipőben járok. Április 24 volt az utso mensi. Hétfőn teszteltem medi labbal negatívot, mensi még sehol. A jövőhéten tervezek én is még egy tesztet. Írd meg hogy alakult neked. Sok sikert:)
2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia, nekem a 29. napon megjott.
2018. jún. 6. 09:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Neked sok sikert, ird majd meg, hogy mi lett!
2018. jún. 6. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!