Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most akkor ez...

Szerintetek most akkor ez pozitív vagy csak ennyire oda akarom látni?

Figyelt kérdés
Időn túl elhalványult a második csík, ilyenkor mi van...? :( [link]

2018. jún. 1. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez sajnos száradási :( Pláne hogy x-epil, azokon gyakran van ilyen.
2018. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Élőben tökéletesen látszódott, vacak a kép.
2018. jún. 1. 21:30
 3/20 A kérdező kommentje:
Száradási? Azt hittem 5 perc után még nincs száradási. Na nem baj, :) egyszer csak pozi lesz!
2018. jún. 1. 21:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden teszt hajlamos halványodni száradás után. Én nem látom egyértelműnek de ha te annak láttad, akkor az pozitív. Egyébként se lehet 15 perc eltelte után értékelni a tesztet.
2018. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nagyon lebutítja a kép minőségét ez az oldal...

[link]


Pár nap múlva csinálok másik tesztet, sok rosszat hallani az x-epilről. Aztán kiderül :) köszi,hogy írtál:)

2018. jún. 1. 21:43
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Én pozinak látom.
2018. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Látom a csíkot csak olyan halvány, egyértelműen nem merek rávágni semmit.

Azt azért elárulom, hogy nekem nemvárt napján negatív lett az x epil. A facelle meg halvány, de jól látható pozitív lett.

Jó dolog a türelem, de én ahogy ismerem magam, már holnap csinálnék egy másik fajtával.

2018. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos negatív.
2018. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7/8-as válaszoló, most azt mondom nem, de reggel tuti elhasználom a másodikat is :D


Mondanom sem kell, nagyon szeretnénk kisbabót, már hosszú évek óta, minden hónap egy kínszenvedés, hiába mondja nekem bárki is,hogy engedjem el a témát...

2018. jún. 1. 21:53
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

1. vagyok, 5 perc után mondjuk nem száradási lehet ez igaz. Viszont az X-epil tényleg elég megosztó teszt, a reagens sokszor látszik rajta.

Én holnap csinálnék egy Facelle-t ;) Hajrá :)

2018. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!