Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt van remény?

Pozitív teszt van remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4napja késett ma reggel első pisibol csináltam tesztet erős pozi lett nem kelet várni rá ott van bizzak benne holnap reggel szeretnék egy digitalissal mérni biztos ami biztos
2018. jún. 1. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a maival mi a probléma? Pozitív csak akkor lesz a teszt, ha terhes vagy. Fölöslegegs holnap is csinálni.
2018. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a ma reggeliből pozitív lett..-akkor nem értem az aggodalmadat.
2018. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit reménykedsz? Hátha holnapra mégis negatív lesz? Nem, holnap is pozitív lesz.


Gratulálok, babát vársz.

2018. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszok.. Csak ez lesz az első terhesegem rég próbálkozunk már.. Olvastam mindent ciszta betegségek de úgy vélem én is ha pozi akkor csak baba lehet
2018. jún. 1. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert az esetek tulnyomo tobbsegeben a pozitiv terhessegi teszt babat takar.

Bar elso korben nekem is az volt az elso reakciom hogy ez tuti ciszta. A ciszta mar majdnem 3 eves😂

2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív teszt az pozitív teszt. Gondolom ez így azért tiszta. Most akkor ennek tudatában olvasd el a kérdést.

(hacsak nem a gratuláltatók táborába tartozol, aki csak úgy el akarta újságolni hogy terhes, ez itt elég bevett dolog...csak általában azt a kérdést találják ki körítésnek, hogy "szerintetek ez pozi, mert nem vagyok biztos benne?")

2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 58 éves klinikai igazgató nőgyógyászom azt mondta, hogy egyetlen egyféle ciszta tud pozitív tesztet okozni, amivel Ő soha egyetlen egyszer sem találkozott azóta, mióta orvos és a tankönyven kívül nem is hallott róla, hogy bárki másnak dolga lett volna vele:)!


Gratulálok! Boldog Babavárást:)!

2018. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a párommal régóta próbálkozunk és eddig sikertelenül talán azért nem jött eddig össze mert az utóbbi hónapokban nagyon sokat stresszeltem rá golcsoltem.. De mostanában nagyon nyugodt voltam és egyáltalán nem gondoltam a babára :)
2018. jún. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!