Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a tünetek utalhatn...

Bolbe kérdése:

Szerintetek a tünetek utalhatnak terhességre? Vajon végre sikerült?

Figyelt kérdés

Olyan panaszaim vannak, hogy: mellfeszülés néha enyhe fájdalom, mindjárt megjön érzés, furcsa közérzet, néha enyhe szédülés és gyomorégés.

Kedden kell megjönnie, tesztet még félek csinálni nem, hogy hamar van, de ma bespajzoltam az x epilbol 2 dobozzal.



2018. jún. 2. 08:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és ami kimaradt esténként fél óránként járok pisilni, nappal egy fokkal jobb.
2018. jún. 2. 08:56
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Te is tudod, hogy igen. De azt is, hogy menstruációra ugyanúgy (illetve jobban) utalhatn
2018. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Félek nem hogy a szervezetem becsap, így teszetelést nem terveztem csak vasárnapra vagy inkabb hétfőre.
2018. jún. 2. 09:24
 4/15 anonim ***** válasza:

En hétfőre nem várom , nekem is vannak furcsa tüneteim pl nem bírom a szagokat , hanyingerem van , gyomrom ég , érzékeny a testem !

Drukkolok hogy sikerüljön ! Ha teszteltel írj :)

2018. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A szagok kicsit nálam is aktuális néha ha belegondolok, de ez nem sokszor volt eddig.

Írok midnenképp, aztán majd Te is! :)

2018. jún. 2. 10:58
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Jaaaaj..

Mikor tanuljatok mar meg vegre, hogy a kimaradt menstruacio az eldo tunet, a masodik jel meg a pozitiv teszt...? Azelott semmikepp sincs tunet mivel eppenhogy elkezd termelodni a HCG.

Miert kell ennyire bebeszelni azt is, ami tunet nincs...?

2018. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Ha félsz az újabb csalódástó, akkor elég szerdán tesztelni.

Ezek pms tünetek meg terhes tünetek is ugyanúgy lehetnek.

2018. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, elég csak akkor. Ma még nem mutatott ki semmit délután az x epil. :(
2018. jún. 2. 20:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Énis xepilbol spájzolnam be 😀 De hétfő elott nem tesztelek már , bár nagyon türelmetlen vagyok :)

( a hasonló tunetes vagyok ) 😀

2018. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem a mindjárt megjön érzés tegnap estétől van, eddig semmi, mondjuk nem is várom keddre.. :)
2018. jún. 3. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!