Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd el noni a mell?...

Mikor kezd el noni a mell? Hanyadik hetnel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kezdett egyáltalán, ugyanolyan kicsik maradtak.
2018. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak szülés után nőt, akkor is csak a tejbelövellés idejére.
2018. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak szülés után nőtt a tej miatt, aztán maradtak a félig üres tejezacskók emlékbe...
2018. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyém sem nőtt meg egyáltalán.
2018. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A melleim se nem fájtak se nem nőttek se előtte se utána... szomorú de egyáltalán nem tudtam szoptatni. Igaz, genetika miatt
2018. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem nőttek számottevően, csak szülés után.

Másodiknál már a pozitív teszt napján majd'kibuktak a kosárból. Ami vicces AA méretnél.

2018. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is még teljesen jók a régi melltartóim. 33 hkm
2018. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor erre nem lehet alapozni. Nem tudom, terhes vagyok-e. Nem akarok marctobb tesztet venni, mert 14en megyek dokihoz ezveddig mar 3000 forintot koltottem tesztekre . Az a problemam, hogy 29en jott meg 24e helyett de ugy, hogy eloszor elmentem pisilni es pisiles kozben jott meg aztan estig semmi. Majd estetol masnap delutanig, delutan elmult es este barnas folt volt a bugyimon. Ejjel semmi majd reggel megint egy verfolt es annyi. Hom 24tol 37.1 frlett volt msjd 30-31 visszaesett 36.8ra es ma huvelyben (igaz nem ebredes utan kozvetlen mert nagyon sirt a gyerek) 37.5, szajban masik lazmerovel merve 36.8.
2018. jún. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!