Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez! 23. Napja nem...

Ngozy kérdése:

Mi lehet ez! 23. Napja nem jon meg es voltam dokinal mikor 2 hetes keses volt es azt monda nem lat semmi terhessegre utalo jelet csinaljak tesztet de - iv lett szoval most meg varom a 12. Et hogy meg jon e! Mas ilyen gondal?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 23:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt cisztam korabban azt latta a doki az uh- n de most semmi.. Ferjemmel nagyon szeretnenk mar csaladot!
2018. jún. 6. 00:00
 2/7 anonim ***** válasza:
hormonsort csináltak már? nem ártana.
2018. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Te ezt a kis mínusz jelet (-) önmagában csak "negat"-nak szoktad mondani? Vagy miért kellett odaírni utána, hogy "iv"? Segítek. A negatív jelenti a mínuszt (-), így nem kell utána semmit írni. A "- iv" kimondva negativiv lesz.


Egyébként azt gondolom, hogy egy vérzés simán kimaradhat ok nélkül, mert nem vagyunk gépek. Ha a következő is késik, és a teszt még mindig negatív (nem pedig - iv), akkor menj el ismét dokihoz, mert valami hormonproblémád lehet.

2018. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak mèg. De penteken megyek orvoshozbakkorra van idopont mert nem elek magyarorszagon. Igy 37 evesen nem sok lehetoseg es esely van a babara ha nem sikerul .. A mensim meg nem maradhatna ki mert erre kaptam kulon egy gyogyszert mert az elott a cisztak miatt sokszor hosszu idore kimaradt ..
2018. jún. 6. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy kimarad egy-egy ciklus. Plána, ha korábban volt már ilyen. Olvastam, hogy kaptál rá gyógyszert, de ettől függetlenül előfordulhat. Nem tudom azt mióta kell szedned, de azok sem feltételnül hatnak azonnal.
2018. jún. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6. Honapja See m a gyogyszert es nem volt mèg ilyen de majd most meg tom mi a baj mert az orvosnal ulok eppen
2018. jún. 8. 11:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Terhesseg nincs ciszta sincs akkor nen ertem mi van;( soha nem jon ossze a baba;(
2018. jún. 9. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!