Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz volt a teszt? Pár napja...

Rossz volt a teszt? Pár napja lily, Corax, One Step pozitív lett, ma a lily tesztem erősebb lett mint tegnap, de a One Minute teszt negatív lett.

Figyelt kérdés
A kontroll vonalnak is kellett vagy jó pár perc mire megjelent. Ugye ez nem jelent semmi rosszat?
2010. jún. 16. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem érdemes mindenféle tesztekkel próbálkozni. Amik kaphatók Dm-ben és hasonló helyeke (a OneMinute is pl.) általában nem túl megbízhatók. Koraterhességet egészen biztosan nem mutatnak ki. Vegyél a gyógyszertárban, legikább MediLab-ot, az nagyon érzékeny, nekem a doki is ezt ajánlotta, mindkét babámat már akkor kimutatta, amikor a többi még nem.
2010. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy soha ne bízak meg az ilyen tesztekben. Szerinte a kapható tesztek kb. fele hibás. Vagy nem mutat értékelhető eredményt, vagy téved. Szerinte az a biztos, amit ő mond.

Ne aggódj. Menj el a nőgyógyászodhoz, aki megvizsgál és meg tudja állapítani, hogy van-e baba. Sajnos, ezekre a tesztekre nem lehet alapozni. Kívánom a legjobbakat!

2010. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem akarok semmi rosszat, de tényleg nem értem. Miért vesznek annyi tesztet a hölgyek mostanság? nekem két gyerekem van, az egyikkel 9 hónapig próbálkoztunk, ezalatt kb összesen 5 tesztet vettem patikában. Van aki meg egy hónapban elhasznál ennyit. Ennek pontosan mi az értelme? meg azt sem értem hogy minek tesztelnek, akinek még el sem maradt a menzeszük... Elnézést az offért, de ez most kijött belőlem
2010. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a harmadiknak mondanám: teljesen igazad van! Én se vettem csak akkor, amikor már elmaradt a mensim, egyszer vettem egy Dm-eset, az nem mutatott semmit, akkor vettem gyógyszertárit, az poz. lett, többet nem vettem. A második babánál már rögtön a gyógyszertárit vettem, poz. lett, nem is vettem többet. Sokan poz. teszt után is még csinálnak egy csomót, hogy akkor tényleg az-e... Nekem erre azt mondta a doki, hogy a + teszt nem téves általában, a - teszt sose teljesen biztos. :-) De - eredménynél érdemes több napot várni az újabb teszttel és reggeli első vizeletből csinálni. És ha lehet, gyógyszertárival.
2010. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Már jó rég próbálkozunk. Ezek a tesztek megmaradtak, kivéve a One Minute tesztet. Volt hónap hogy megjött és ezért nem teszteltem.


Már késik, így lett az a pár teszt pozitív, csak ez az egy volt fura.

2010. jún. 16. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2010. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!