Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm május 31 ig beteg...

A barátnőm május 31 ig beteg kellett volna legyen de nem lett jun 3 an tesztet csinalt negativ lett aznap meg közösültünk de meg a mai napig nem lett beteg a petefészkében ciszta van . Kezelés alatt van . Miert Nem lett beteg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Itt a gyk-n mindenki betegségnek hívja a menzeszt, máshol soha nem hallottam ilyet. Melyik megyéből írtok?

Amúgy meg kérdezze a nőgyógyászát, honnan tudjuk?

2018. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Mindenki érti hogy mire gondol nem? Akkor meg nem kell bele kötni.

Kedves Kérdező!

A ciszta miatt lehetséges a menstruációs ciklusban zavar, késhet, olykor ki is maradhat a vérzés, tudomásom szerint. Ha úgy nyugodtabbak vagytok menjen el egy nőgyógyászhoz és megnézi mi a baj.

2018. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért,mert ciszta van a petefészkében,azért nem rendszeres a menstruációja,de ezt nyilván tudjátok,szóval nem is értem a kérdést.
2018. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz beteg, amíg nem megy olyan közegbe, ahol pl nincsenek influenzások, vagy egyéb könnyen fertőző betegek. (calici is ilyen, de vigyázz, mert azt te is elkapod a barátnődtől)
2018. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Most miért kell gúnyolódni?

Az összes Somogy megyei osztálytársam így mondta a 90-es években. Baranyában meg azt mondtuk, hogy megjött a stukám.


Kérdező, ha ciszta miatt kezelés alatt áll, akkor biztosan csinálnak uh-t. Ott biztosan kiderül, hogy terhes-e, de nem valószínű, ha a teszt negatív.

2018. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
November óta nem menstruálok, mert terhes vagyok, mégis lassan 2 hete beteg vagyok, köhögök, meg nátha... Na ez hogy lehet?
2018. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Vas megyèben is igy mondtuk/mondjuk..
2018. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Menstruacio, konyorgom!

A ciszta miatt keshet a mensije egyebkent lehet ovu tolodas is pl en azt hittem, 10en volt ovum, erre utolag jottem ra, hogy 24en es emiatt kesett..

2018. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

A jó magyar mentalitás....ha valaki nem a kedvetek szerint írja ki a kérdést(jelen esetben a menstruációt betegségnek hívja),rögtön fik@zni és gúnyolódni kell rajta!A kérdező egy teljesen normális kérdést tett fel,hiszen valószínű abban a megyében ahol ő él így hívják!A lényeg hogy mindenki tudja mire gondolt!


Egyébként pedig kedves kérdező:Valószìnű hogy a ciszta okozza,ami miatt nem jön meg neki!De ha kezelés alatt áll,akkor előbb-utóbb minden rendben lesz vele és normálisan fog menstruálni :)


28N

2018. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!