Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha 26 évesen még nem...

Baj ha 26 évesen még nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy gondoltam, hogy lesz gyerekünk, de még nem érzem azt a késztetést, hogy én már szeretnék gyereket. Ha 1-2 év múlva döntenénk úgy, hogy jöhet a baba, akkor már késő lenne szerintetek?
2018. jún. 7. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En az ilyet sose ertettem, hat milyen emberek vesznek korul? En is 26 vagyok, 1 eve ferjnel, hogy tetezzem, kereszteny szemlelettel, kornyezetben, megse kerdezte meg senki, hogy mikor jon, legfeljebb, ha eleve olyan volt a parbeszed, azt meg foleg nem mondta senki, hogy elvagyok kesve. Mondjuk a kozvetlen kornyezetem ismeri a terveimet, igy tudjak, hogy meg nem most aktualis, esetleg segit, ha magadtol, minimalisan elmondod a terveidet. Ha meg tenyleg vannak korulotted ilyen bunkok, azokat le kell allitani hatarozottan, mert masbol nem ertenek.
2018. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

29 vagyok, nem kell gyerek soha a büdös életben.


Ha valaki erőszakoskodik, akkor visszakérdezek, jól kinyalták-e éjjel, aztán kész.


Ugyanolyan provokatív, mint az én vaginámban turkálnia.

2018. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem is piszkáltak vele ( 28 éven szültem végül) mert 24 évesen mentem férjhez. Egyik munkatársam műszak végén odakiabálta ( szó szerint ) h mikor szülök már mert kifutok az időből, én meg visszakiabáltam h majd ha akarok akkor szülök. Sokan hallották többet nem kérdezték. Különben is magánügy, próbáld meg leállítani őket. Ha ti 35 évesen akartok gyereket akkor kezdjetek bele, v 40? Simán. Az esélyek az életkor előrehaladtával csökkennek ezt gondolom tudjátok. Ti döntésetek ti életetek.
2018. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza, hogy ugyan mi közötök hozzá. Ha nem lenne párod, akkor meg azzal macerálnának, hogy mikor lesz, vagy mikor mész férjhez. Ez Magyarország, itt mindenki jogot formál arra, hogy más életében turkáljon.
2018. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!