Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai 18 évesen gyereket szülni?

Korai 18 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Van rá esély, hogy terhes vagyok. Komoly kapcsolatban élek, és gond sem lenne. Félek, hogy mit gondolnának rólam az emberek. Természetesen a babát megtartanám.
2017. okt. 24. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha attol felsz mit gondolnak masok, akkor neked korai, igen.
2017. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Én is természetesnek gondolom, hogy megtartod. Egyébként korai.
2017. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nagyon korai.
2017. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

Abortuszhoz is túl fiatal vagy.

Akkor most mi lesz?

2017. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem korai lett volna. Viszont nem volt komoly kapcsolatom, iskolába jártam, a szüleimről fuggtem. Az akkori barátommal nyilván szerelmesek voltunk, de semmi alapunk nem volt.


Én 18 évesen meg gyerek voltam az anyasaghoz, de vannak akik annyi idősen eretebbek, felnotebbek. A családban van aki 17 évesen szült és szuper anya, a kislányuk már 8,5 éves jó tanuló.

2017. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások??

Ha ez izgat,nem vagy túl érett! Én majdnem 19 évesen lettem anya! Tojtam mások véleményére, minden vizsgálatra fülig érő szájjal mentem!!! Én voltam a legboldogabb ember, mikor megszületett az én kis "csodám". Egy percig nem érdekelt, hogy megvetnek-e érte vagy sem!

2017. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Korai akkor korai, ha az ember nem érett meg rá, és elég kevés 18-19 éves van, aki megérett rá. Szerintem a mostani huszonévesek sem igazán.


Biológiailag nem korai, minden más szempontból igen.


Én akkor sem vállaltam volna gyereket 18 évesen, ha olajsejk lenne az apám, a gyerek apja és nekem is lenne pár feleslegesen elkölthető dollár milla a számlámon.

2017. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne az embereknek akarj megfelelni, ha később szülsz, akkor is lesz mibe belekötniük.

Ha terhes vagy, akkor első sorban magad és a kisbabád érdekeit vedd figyelembe. ha fel tudod nevelni, a komoly kapcsolat is megvan hozzá, akkor pont ne az érdekeljen, hogy mit gondolnak az emberek.

2017. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

1honappal a 18.szulinapom elott szuletett a kisfiam.nemsoka 11 eves lesz.eletem legjobb dontese volt,hogy megtartottam.

Nem banok semmit.

Nehez volt,mert tanultam mellette.mara 3 gyerkocom van es nagyon jo fiatal anyukanak lenni.mindenunk megvan,sajat erobol,nem a szulok raktak alank lakast,autot egyebeket.

2017. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ha van miből felnevelni,megvan az anyagi háttér akkor nem korai.Szoval nem a szülők tartanának el(az nem baj ha velük éltek,de anyagilag függetlenek tudtok lenni),saját kereset,stb.Én nekem korai lett volna mert párom átlagosan keresett,és 18 évesen max a gyest kaptam volna ami egy babának kevés...és még nem is éltél...
2017. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!