Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes,...

Szerintetek lehetek terhes, volt valakinek hasonló? Babát szeretnénk, többi lent

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklus 16. napján ha jól számoltam. Legutóbb nem úgy volt meg ahogy szokott, csak pecsételő volt az elején két napig utána két napig rendesen utána két napig pecsételő nem úgy görcsöltem ahogy szoktam. Előtte voltak nagyon halvány tesztjeim de be tudtam őket negatívnak mivel nem valami jó tesztek voltak. Miután elmúlt a szokatlan menzesz azóta van folyton mindjárt megjön érzésem egy ponton az alhasamban szurkálást érzek és a mellemben is. Iszonyatos hangulat ingadozásaim vannak a párom meg is kérdezte tegnap hogy nem vagyok e terhes.. elgondolkodtam rajta. Több mint egy éve próbálkozunk hogy teherbe essek. Nagyon szeretnénk már hogy összejöjjön. Valószínűleg jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. Várom a tanácsokat esetleg hasonló tapasztalatokat. Teszt csak egy óra mulva halvány pozitiv szóval nem lettem tőle okosabb

2018. jún. 7. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok, elnéztem, a 12. napon vagyok
2018. jún. 7. 15:02
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges tapasztalatot gyűjtened mert minden szervezet más. Valakinek ugyanilyen paraméterekkel volt baba, valakinek nem. Honnan fogod tudni hogy akkor most örülj vagy elszomorodj?!
2018. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt szeretném megtudni hogy van e esély rá :/ nagyon sokat csalódtam már de mindig reménykedem
2018. jún. 7. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Esély mindig van rá hogy sikerüljön.Mi is 1 éve probálkozunk eddig sikertelenül.Ugyan ilyen tüneteim vannak halvány pozi teszttel.Tehát ismerös a helyzet.Én csak annyit tudnék javasolni,ha ugy érzed hogy nem a megszokott volt a menstruációd akkor reggeli vizeletböl tesztelj egyet.Ha a vérzés ellenére terhes vagy akkor azon látszódni fog.Utána pedig orvos hogy megnyugodj minden rendben.
2018. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ilyen volt a mult havi: 1 nap barnazas, 1 nap menses, 1 nap barnazas. Hom huvelyben 37 egy hete, de a tesztek negativak. Nyelv alatt 36.3 volt ma reggel 6.00-kor. En nem hiszem, hogy terhes vagyok, meglepodnek, ha az orvos azt mondana 14-en. 😇

Drukkolok.

2018. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ha most sem jön össze akkor nem tudom mi lesz mivel lehet hogy baj van velem vagy a párommal... Egy hónap múlva tudunk menni meddőségi vizsgálatra ha nem jött össze most sem... És én is drukkolok nektek! :)
2018. jún. 8. 01:26
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös. Hüvelyben érdemesebb mérni ott átlagban magasabb hőt tapasztalsz mindig. Illetve érdemes csipogas után 5 percig bent hagyni a hőmérőt mert még utána is mér. A 37 fok nagyon jó jel szerintem ha fent marad a hőd érdemes tesztelni :)
2018. jún. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!