Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Beágyazódási...

Mitől lehet ez? Beágyazódási vérzés lett volna?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha kicsit hosszú lesz megpróbálom átláthatóan leírni. Tavaly novemberben abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. Márciusban jött meg először, majd rá 32 napra áprilisban. Most május 28-a körül kellett volna megjönnie. Viszont előtte kb 10 nappal elkezdtem szedni a baratcserje kapszulát. Olvastam hogy sokaknak kitolta a ciklusát. Védekezés nélkül többször is együtt voltunk. Tegnap mindjárt megjon érzésem volt, 2 csepp vér jött is. Fele akkora mint egy 1 forintos kb. Azóta viszont semmi, pedig azt hittem hogy megfog jönni. Ezelőtt soha nem volt ilyen. Lehetséges hogy hosszabb lett a ciklusom és későbbi volt a petérés? Tesztet nem csinálok majd, csak inkább várnék, nem szeretnék csalódni?
2018. jún. 8. 10:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
(ahogy látom mégsem sikerült teljesen úgy fogalmaznom ahogy szerettem volna. :) ) Igen, fogamzásgátló tablettánál nincs rendes menstruáció. De decemberben nem azt szedtem, hanem az orvosom felirta a Norculot tablettát mondván hogy állítsa be a ciklusom. Sejtettem hogy abban a hónapban csak azért jött meg. Utána kicsit megijedtem, de elvileg fogamzásgátló abbahagyása utána normális ha kicsit megborulnak a dolgok, ahogy te is írtad utolsó. :) A tegnapi 2 csepp vérzés óta sem jött meg, szóval nagyon reménykedem benne hogy sikerült. :) Egyébként már van egy gyermekünk, de az első várandósságomnál nem tapasztaltam ilyet. Köszönöm szépen mindenkinek!! :) ment a zöld kéz!
2018. jún. 8. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!