Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kihuzta a parom de ereztem...

Ha kihuzta a parom de ereztem lent a spermat, mennyi az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 07:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

"tablettat nem akarok szedni, a gumi kicsit draga mulatsag lenne es ugy vagyunk vele, ha jon, jon"


Hát, ha jön, jön, akkor meg nem teljesen mindegy, hogy terhes lehetsz-e, vagy sem? Istenem, van bajod nyakon felül nem gyengén.!

2018. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért van itt ennyi rosszindulatú ember?

Igen, tudom, hogy készül a gyerek. Igen, tudom, hogy 7 napig vándorol a méhben amíg be nem ágyazódik, az is 5 nap még és ott vagyunk a menstruációnál. Igen, minden nap szoktunk szeretkezni, ha valakit érdekel, egy nap többször is. Tisztában vagyok azzal, mikor van ovum, ezért kérdeztem, hogy mennyivel nagyobb így az esélye. 3 éves korig azért akarunk várni, hogy ne legyen annyira nehéz, mert kel még a pici, de úgy vagyunk vele, ha jön, nagyon örülnénk neki. Csak egyszer volt már egy vetélésem fogamzásgátló tabletta szedése mellett, azért nem akarok gyógyszert szedni és azért így csináljuk, mert a természetre van bízva, nincs csalódás. A kérdést pedig azért tettem fel, mert ugye az előváladék is tartalmaz spermiumokat és behatolással 25% az esély. Gondolom, így a negyede..

Lehet, normálisan is válaszolni. 200000 forint a bevételünk fejenként, én ügyintézőként dolgozom. Nem tanulatlanok vagyunk, azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk.

Szóval máskor, ha nem tudjátok az előzményeket, nem kéne okoskodni, csak a kérdésre válaszolni..

2018. jún. 10. 10:57
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Kivételesen senki nem volt rosszindulatú ( még)


Meg is lepett.


Olvasd el, kérlek a kérdést, mintha nem te írtad volna.. Próbáld levonni a következtetést..

Ez egy értelmetlen kérdés..


1.

Gumi drága, nem baj, ha jön a 2. Gyerek


2.

Előváladék esetén érzed a spermiumokat (WTF??) Ezt nem értem, de biztos 3-4 másik válaszadó társammal együtt bennünk van a hiba..


3.

Mennyi az esély a terhességre?

Nem mindegy?

Ha jön..jön.. Ha nem ...nem

Ezt írtad.


Másrészt nem vagyunk jósok..

Akik teljesen egészségesek, nem védekeznek, jó időpontban vannak együtt sem biztos, hogy összehozzák a babát...


Szóval

Vagy igen, vagy nem..

Nem voltunk ott, így azt sem tudjuk, hogy kivette-e időben, vagy sem, ha te "spermiumot" éreztél...

2018. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda képességed van h érzed a spermiumokat :)
2018. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Csomorkány ***** válasza:
18%

Annyi biztos, hogy nem a megfelelő fórumon, és nem túl szaxerűen tetted föl a kérdést.


Érdemes utánanézni a természetes családtervezésnek. Ha megtanuljátok, és fegyelmezettek vagytok, kb. 98 %-os biztonsággal akkor jön a gyerek, amikor akarjátok.


A megszakított közösülés nem része a csomagnak, mert csakugyan simán lehet belőle gyermek.


A koncepció inkább az, hogy komplex, de napi öt perces öndiagnosztikával be kell lőni azt a havi 3-4 napot, amikor van mi megtermékenyüljön a méhedben, és akkor bezony önmegtartóztatás, ha nem akartok. Vagy gumióvszer, ha nincs olyan célotok, hogy a pápa is elégedetten mosolyogjon Rátok gondolva...

2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 marika1952 válasza:
Annyi mintha ki sem húzta volna :D
2018. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 sátorhelyi lászló válasza:
68%
Mossa ki a használt gumit, ha már ennyire nemnír a vérével.
2018. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Csomorkány ***** válasza:

Igazából ésszerű az, amit akarnak, csak tényleg nem fejezi ki magát túl jól a kérdező:


- Azért akarnak az első gyerek 3 éves koráig várni, mert a kérdező így tud a lehető legtöbb időt otthon tölteni a gyerekeivel.


- Viszont ez a teljesen ésszerű számítás nem ér meg egy abortuszt, és úgy tűnik, az óvszeres szexet sem, marad némi kockázatvállalás.


Nü? Kifogás? Ellenvetés? Az ő életük, nem? Mindenesetre ha a kockázatot minimalizálni akarják, akkor nem a megszakított közösülés a jó választás, hanem a Természetes Családtervezés megtanulása.

2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 mergesember válasza:
ha férfi vagy akkor nem
2018. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szia szerintem arra gondolsz, hogy egy meleg váladékot éreztél mintha folyna kifelé. Ez lehet a saját orgazmusod váladéka is, nem csak a férfié. Én sem szedek gyógyszert, mett 9 hónapos a lányunk és még anyatejes. Lehet kapni gélt, habot, több homeopátiás fogamzásgátló dolgot is.
2018. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!