Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kihuzta a parom de ereztem...

Ha kihuzta a parom de ereztem lent a spermat, mennyi az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 07:31
1 2 3
 21/23 Gépágyu ***** válasza:
79%
Miért mindíg a selejtje szaporodik ? Gumira nincs zsé de egy gyerekre van..ja a pelenka, meg a kaja meg a többi cucc EGYBE olcsóbb mint 1 havi gumi adag . Ennyire hülye hogy lehet valaki.
2018. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Sok nőnek több a saját hüvelyváladéka, mint a belövellt ondó, főleg ha gyakran szeretkeznek, és orgazmuskor még ki is fröcskölhet, ha nincs a hüvelyben semmi. Van, aki megérzi a belövellt ondót, vagy a rándulásokból következtet rá. Lényeg, ha be is ment az anyag, akkor is kicsi az esély, max 3-4 napig lehet teherbe esni havonta.
2018. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 kokohoho ***** válasza:
50-50%, vagy teherbe esel, vagy nem, de mint írtad valamelyik válaszodban, nincs is jelentősége. Ezért és még néhány viszont válaszod alapján, nem értem a kérdésed okát, mint ahogy azt sem, hogy milyen választ vártál és mit kezdenél velük, vagy min változtatnál, egyáltalán min változtathatnál? Egyszerűbben,,,,, ne csodálkozz, ha egy feleslegesen feltett, értelmetlen kérdésre, felesleges és értelmetlen válaszokat kapsz! :) A válaszomat biztosan lesznek akik lepontozzák, pedig semmivel nem haszontalanabb, vagy feleslegesebb, mint bármelyik másik!
2018. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!