Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes szólni a bőrgyógyászna...

Érdemes szólni a bőrgyógyásznak, hogy babát tervezünk épp?

Figyelt kérdés

Megyek ma bőrgyógyászhoz. Még nem vagyok terhes, illetve most pont olyan állapotban vagyok, hogy napokon belül fog kiderülni, mert holnap utánra nem várom.

Érdemes megemlíteni ezt a dokinak a lehetséges kezelési módok miatt? Vagy ha nincs is terhesség, még egy pozitív teszt sem egyelőre, akkor hülyének néznek miatta?


2018. jún. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért mész. Egy Roaccutan kúra pl. nem szerencsés.
2018. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan gyógyszer, amit pl. pattanásos bőr miatt kell szedni és kifejezetten nem javallott babatervezés időszakában sem. Mindenképp szólj.
2018. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Visszatérő bőrgomba.

Múltkor adott rá egy kenőcsöt, ami elmulasztotta, de a kezelés után visszatért. Az a kenőcs pl kimondottan nem volt ajánlatos terhesség és szoptatás alatt a betegtájékoztatója szerint.

2018. jún. 13. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szóltam, minden orvosnál, hogy éppen próbálkozunk, jobb, ha előre tudja, hogy fennállhat terhesség. Soha nem néztek emiatt hülyének, sőt, örültek, hogy jeleztem. Sokan még a tényleges terhességet se jelzik...
2018. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szóltam mindig, sosem néztek hülyének. ("Babát szeretnénk és hamarosan kiderül, hogy sikeres volt-e a hónap." - kb. így.)
2018. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szólok mindenképpen!! :)
2018. jún. 13. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj. Van olyan gyógyszer, ami után hónapokig nem ajánlott teherbe esni.
2018. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!