Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát tervezünk. Mi lehet...

Kisbabát tervezünk. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük férjemmel esküvő után 1éve,hogy szeretnénk egy kisbabát.Azóta az együttlétek száma havi 2-3alkalomra csökkent vagy 0...Nekem ez nagyon fáj mert én tényleg szeretnék és ha kérdezem azt mondja lesz mert ő is.Mi lehet a gond?
2017. ápr. 29. 08:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

A kötelező, eredménycentrikus együttlét egy idő után inkább kényszer, mint öröm.

Ne görcsöljetek rá a gyerekprogramra, a szeretkezés öröméért legyetek együtt.

2017. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom neki egy ideje,hogy akkor baba?de valahogy mégsem közeledik...inkább csak ugy van mellettem,és azért egy év után én már ezen kiborulok..nem a kötelező együtt lét miatt..mert olyan nincs....de van hogy 2honapig sem szeretjük ugy egymást hiába szeretném én:'(
2017. ápr. 29. 08:27
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a kapcsolatotokat ápoljátok a gyerek tervezés helyett, mert valami nem oké. Elhidegültetek egymástól teljesen, csináljatok több közös programot , több izgalmat vigyetek a hálószobába meg azon kívül. Én a gyerek projektet megszüntetném amég nem stabil újra a kapcsolatotok.
2017. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezem mi a baj elutasito,hogy neki semmi.Sajnos ez csak rám van rossz hatással mert undoritonak érzem magam attol,hogy igy viselkedik velem.Félek,hogy vagy van valaki neki vagy már nem is akar velem lenni 1 év házasság után nekem fura ez a viselkedés.
2017. ápr. 29. 08:46
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Nincs erekciós problémája? Volt valami kudarcélménye a hálószobában?

Miért vett el feleségül, ezt tudod?

2017. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Mindenesetre egyértelműen hazudik, mert más van, mint amit mond.

Én megkérném, hogy válasszon egy párterapeutát és menjünk el hozzá, mivel nekem fenntarthatatlan ez az állapot, és ha nem áll helyre a szerelmi kapcsolat köztünk, akkor szeretnék elválni.

Akkor majd meglátod, hogy tesz-e a kapcsolatért, vagy sem.

Mert ha nem, akkor őt nem érdekli a kapcsolatotok.

2017. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem volt kudarc...nem emlékszem ilyenre.
2017. ápr. 29. 08:53
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

A babaprojekt most tényleg nem aktuális, előbb a kapcsolatot kell rendezni.

Mindenképpen sort kell kerítenetek egy hosszú, őszinte beszélgetésre. Az is lehet, hogy valami testi probléma áll a háttérben, de az ilyenekkel a pasik nagyon nehezen mernek előhozakodni. Fertőzés, prosztata-gond, erekciózavar, aranyér - bármi lehet. Próbáld gyengéden és szeretetteljesen kipuhatolni, de azért legyél határozott is, és mondd meg, hogy ha nem mondja el az igazat, akkor te így nem tudsz tovább élni, és kénytelen leszel elszánni magad valami lépésre...

2017. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Velem ugyanezt csinalta a volt ferjem. A vegen pedig s fejemhez vagta, hogy egyesegyedül az en hibam, hogy nem lett gyerekünk. Mindenkeppen forduljatok szakemberhez, ha szeretnetek rendezni a hazassagotokat.

( Mi nem tettük es vegül elvaltunk, de mi nem is illettünk össze)

2017. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..mikor menstruálok semmi gond nincs kedves bujos...most hogy vége lett....nappaliba tv...inkabb ott alszik el ...nagyon szeretem de ez megvisel mert nőként magamra egy nagy 0-ként tekintek már..és esküvő előtt sőt még nászuton is minden rendben volt..
2017. ápr. 29. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!