Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek gyógyszer abbahagyása...

Nektek gyógyszer abbahagyása után mennyi időre jött össze a baba? Tartottatok szünetet, vagy egyből belevágtatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én több, mint 10évig szedtem. Orvost kikérdeztem én is, hogy kell-e várni vagy nem. Ő mondta, hogy nyugodtan nekiállhatunk egyből. Második hónapban sikerült is. :) sok sikert!
2018. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1 ciklust kihagytunk, a második próbálkozósban sikerült, mondjuk az elsőnél lemaradtunk az esélyes napokról, mint utólag kiderült, mert nagyon eltolódott a ciklus.
2018. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi vártunk 1 évet kb..

De csak azért, mert nem baba miatt hagytam abba.


Persze tudtuk, jogy hamarosan aktuális lesz, dd már 8 éve azedtem szünet nélkül, a libidómat elekzdte lenyomni, vagyis feltételeztem, hogy az, mert utána 1 hónappal jó lett.

Nekem azonnal

Beállt a ciklusom..

Óvsuwr, néha megszakítással boltunk együtt( nem lett bolna gond ha becsúszik)

Majd amikor élesben voltunk együtt érdekes módon csökkent a ciklusom hossza..


4 hónap 5 ciklus alatt jött össze

2018. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bocsi az elgépelések miatt

Hogy

De

Szedtem


Elkezdte

Óvszerrel

Voltunk

..stb


😁

2018. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9 evig szedtem, nem volt szünet. Első hónapban megjott következőben pedig már pozitív teszt lett.
2018. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsések vagytok! Én most van 5 éve, hogy nem szedek gyógyszert, 5 éve megszakítással védekeztünk és nem lettem terhes. Ez a 6. hónap, hogy próbálkozunk élesben. Nem jelent semmit szerintem az, hogy előtte szedtél e fogamzásgátlót és mikor hagytad abba.
2018. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Hát az első hónap sajnos nem jött össze.

Majd a követjező :)

2018. júl. 1. 21:27
 18/18 A kérdező kommentje:
második hónap siker :)
2018. júl. 31. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!