Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összezavarodtam, nem tudom...

Összezavarodtam, nem tudom mikor kellene megjönnie. Jól számolok egyébként? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Május 18-21 volt meg utoljára. Ugye az ovu a köv menzesz leőtt van 14 nappal jó esetben. A naptáram júni 1 re péntekre tette az időpontot. Viszont én csak 3 án vasárnap tapasztaltam ovus nyákot és erős derékfájást. Innen még elvileg 2-3 nap az ovu. Tehát legkésőbb júni 5-6. Ha jól számolok ma van a 28. napom. De nem tudom így mikor lenne esedékes a következő menzesz. Amúgy semmi jele, hogy megjönne.
2018. jún. 15. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Ha 28 napos ciklusod van, akkor ma kellene megjönnie. Attól, hogy később volt peteérésed, nem fog tolódni a cklus. Barátnőm kisfia is késői (+ 5 nap) peteéréskor jött össze.

2018. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig 28 napos volt majdnem mindig. Reggeli teszt negatív lett. Semmi tünet mintha megjönne. Még reménykedhetek?
2018. jún. 15. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kései peteérés volt, akkor igen.Barátnőmnek is nemvárt után 1 héttel lett pozitv a teszt.

De ha idegesebb vagy azértis késhet.

2018. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Idegesnek nem mondanám magam. Inkább kíváncsi vagyok. Ez az első hónap hogy próbálkozunk. Van még időm 😊
2018. jún. 15. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ovus nyák napján van peteérésem az biztos

Az nálad pedig csak 1 nap különbség a naptári számoláshoz képest


Viszont a napokban ha nem jön meg már simán tesztelhetsz szerint

2018. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnapi teszt negatív. Mondjuk nem első pisiből. Ha reggel nem jön meg tesztelek
2018. jún. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!