Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam, hogy vetélés...

Azt olvastam, hogy vetélés után könnyű teherbe esni, ez tényleg így van? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Októberben 6 hetesen vetéltem el.Az a baba 3 hónapra jött össze.Most 6.hónapja lesz,hogy próbálkozunk és sehol semmi.Most jövőhét szerdán derül ki,hogy ez a hónap sikeres volt e.A kérdésem az lenne,hogy vetélés után kinek mennyi idő volt teherbe esni?
2017. máj. 22. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

En is oktoberben veteltem el, szinten 6 hetesen. Mivel minden kiurult, az orvos a kontrollon zold utat adott (1 hettel veteles utan), es Karacsonykor mar ujra pozitiv lett a teszt, most vagyunk a 26. hetben.

Egyebkent en is azt hallottam hogy igaz, mert a test "emlekszik" es hamarabb befogadja a himivarsejteket. Egy orvos magyarazta ilyen konyhanyelven hogy erthetobb legyen :)

Kitartast es sok sikert, jonni fog!!:)

2017. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vetélésem(6hetes) után kellett egy év mire újra összejöt. Ez pont egy éve volt, május 24.én teszteltem pozit. Rá 3hétre őt is elvesztettem. November elején teszteltem újra pozit. Most 28hetes a kispocaklakóm. Veszélyeztetett voltam az elején egy két probléma miatt, de most már minden rendben.
2017. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapja próbálkoztunk , amikor összejött. Aztan elment a baba , nem kellett műteni. Mi is zöld utat kaptunk amikor elmúlt a vérzés!

Nekünk sikerult azonnal abban a hónapban csak kesobb volt peteeresem 4-5 nappal kb. Szval utana megse jott. Pont tavaly ilyenkor probalkoztunk a veteles utan😊

Ajanlom az E vitamint meg a meleg sosfurdot heti 3x es tornát. En veteles utan azzal erositettem a méhem!:)

2017. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Gratulálok nektek.Bízom benne hogy hamarosan nekünk is össze fog jön. :))
2017. máj. 22. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ossze fog csak erositsd meg a mehed. Meg en azert egy ciklus kozepen torteno uh-ra is elmennék h az orvos megnezzen mi a helyzet..
2017. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2015 szeptembereben ment el a babánk. 6hetes volt. 2016 karácsonyan lettem terhes ujra. 23 hetes vagyok.

Egyik barátnőm 2015 aug-ban vesztette el a babajukat. (nem tudom hany hetes volt) de októberben mar varta a kislanyat aki azóta természetesen megszületett.

2017. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem december elsején volt műtétem elhalt terhesség után és várni kellett 3 hónapot. 2. hónapja próbálkozunk.


Az ismerősök és elmondások alapján én úgy vettem észre, hogy ez a vetélés utáni pozitív löket inkább azoknál jelentkezik, akik természetes úton vetéltek el mármint műtéti beavatkozás nélkül zöld utat kaptak.


Drukkolok! :)

2017. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is! :)) Engem is műtöttek. :(( Köszi szépen. :) Neked is sok sikert.
2017. máj. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!