Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. napja erzem az ovulaciosfaj...

Csajos12 kérdése:

6. napja erzem az ovulaciosfajdalmat. Mit jelent? Tobbi LENT!

Figyelt kérdés
Neha tarssul hozza hanyinger is, szurkal a hasam es olyan erzesem van mintha menstruacios gorcseim lennenek. 25-re nem varom. Vajon jelenthet pozitivat teherbeeses stempontjabol?

#gyerekvállalás #Ovulacios fajdalom
2018. jún. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára én is vagy 5-6 napig éreztem, utolsó két nap nem is kicsit, rendesen fájt, már azt hittem, hogy valami gáz van. Én abból pont terhes lettem, de nem hiszem, hogy ez összefügg, inkább arra gondolok, hogy jó nagy volt már a tüsző, nehezen repedt meg.
2018. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ha ebbol baba lenne akkor inkabb elviselem ezeket a nem kellemes dolgokat! Csak velem meg nem fordult elo hogy ennyire erosen erezzem az ovut es a kisero fajdalmat! Ovu elott kozben es utan is egyutt voltunk a parommal, nagyon szeretnenk ha gyermekunk lehetne!
2018. jún. 16. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem se történt ilyen korábban soha, pedig nekem ez már a harmadik terhességem most (mondjuk az első sajnos nem maradt meg).
2018. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hónapban ďn is rettentően erősen éreztem a peteérést.annyira higy az ágyból alig bírtam kikelni,görcsoldót kellett bevennem amire még sosem volt példa.sőt ovulációs vérzésem is volt+3 napot késett a menszim.akik így voltak mint én,azt mindták hogy abban a hónapban estek teherbe.nagyon bizakodtam főleg hogy késett is.de sajnos 3 nap késéssel megjött.de neked sok sikert kívánok.
2018. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, mar nagyon jo lenne szerencsevel jarni! E-vitamint illetve multivitamint szedek higy a vitamintartalekaimat feltoltsem! Elvileg az E-vitamin nyalkahartyavastagitasban segit, hat ha valoban segit akkor azt kesobbiekben megirom hogy mas is jarjon szerencsesen:)
2018. jún. 16. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
kismama lettél?
2018. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, mar 9. hetben jarok de meglepeteskepp nem figyeltem semmire, nem sgedtem semmit mert epp ‘feladtam’. Erre 7. hetben kiderult hogy bizony en egy anyuka vagyok:) az elet bizony kiszamithatatlan!!!:)
2018. szept. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!