Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e ettől terhes, és...

Lehetek-e ettől terhes, és működik-e már ilyenkor a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap feküdtem le a pasimmal először és hiába mondtam neki a második körre nem húzott új óvszert viszont akkor nem is ment el csak az elsőben és most van a peteérési időszakom szóval nagyon félek hogy ettől esetleg terhes lehetek.

2018. jún. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányozd a biológia könyvet :)

Rád is rád fér :)

14 nap kell a megtermékenyített petesejtnek a beágyazódáshoz és legkorábban a 14. nap reggelén lehet tesztelni. (7 nap amíg vándorol a méhben és 5-7 nap, amíg beágyazódik a méhfalba). Ha nem történik meg a megtermékenyítés, akkor megjön a mensi.

Vegyél be esemény utánit és ne szexelj, könyörgöm.

2018. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva fog biztosat mutatni a teszt.
2018. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Volt pisilni az első kör után? Az előváladéktól történő teherbeesés esélyei kicsik, szerintem ne izguld túl.
2018. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
A rajta maradt spermiumok pedig már valószínűleg nincsenek formában, a húgycsőben maradtak jelenthetnek esetleg veszélyt, és az rossz, hogy épp ovuláció környékén vagy, de akkor is nyugodj meg. Van olyan teszt, amire azt írják, hogy már 7 nap után kimutatja.
2018. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor elélvezett a gumiba és ugyanazzal dugott meg másodszorra is?
2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"hiába mondtam neki a második körre nem húzott új óvszert" Ne kend rá a felelősséget. Ha nem akar gumit húzni, akkor nem fekszel le vele, ennyi. Te fogod jobban megszívni, ha terhes leszel, nem a pasi.
2018. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a csatakos,khecis óvszerrel kamatyoltatok újra? Pfújjjj.
2018. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"hiába mondtam neki a második körre nem húzott új óvszert"

Miért engedted neki a szexet? Ha nekem ilyen ostoba pasim lenne, szájba is rúgnám, mielőtt ismét beteszi a farkát ugyanazzal a gumival.


Vegyél be esemény utáni tablettát. És kérlek szépen, nézz utána, hogy készül a gyerek, és hogyan kell helyesen védekezni.

2018. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
🍪 tessék jár a keksz.
2018. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap munkanap, szépen felkeresed a háziorvosodat vagy az ügyeletes nőgyógyászatot és íratsz magadnak esemény utáni tablettát. Addigis töltsd hasznosan az idődet, olvass utána a teherbe esésnek, és kérlek annak is hogy mivel jár az esemény utáni tabletta bevétele ugyanis felborítja az eddig megszokott menstruációs ciklusodat. De inkább ez mint a terhesség vagy az abortusz!
2018. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!