Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés peteérés...

Mindjárt megjön érzés peteérés óta. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk. Már van 2 gyerekem, de beágyazódás előtti időszakban nem tapasztaltam ilyet. A pé. M 13. volt, előtte 12. -én és 10. -én is volt együttlét. A pé. Után 1-2 nappal kezdődött és azóta is mindjárt megjön érzésem van. Nem beszélem be magamnak, nem is gondolnék az egészre, ha nem lenne ennyire kellemetlen érzés. Nincs bővebb folyásom, felfázva sem vagyok. Az esetleges beágyazódás is majd csak 20. után esedékes. Tapasztalt valaki hasonlót? Kiderült mi okozta? Orvoshoz most 2 hétig sajnos nem tudok elmenni...

2018. jún. 18. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet a semmitől a valamiig bármi. Erre senki nem fog tudni neked érdemben válaszolni. Én hosszadalmasan pé utáni hasfájás miatt kerestem fel dokit, és talált egy miómát. Szerinte az nem okozhatna problémát mert “nem olyan helyen van”, de más okot nem találtunk, azóta fogamzásgátlót szedek így megszűnt ez a problémám.
2018. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Távozik a tüszőfolyadék és az feszíti a hasad.
2018. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!