Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Menjek orvoshoz?...

Mit tegyek? Menjek orvoshoz? Mikor menjek? Lehet korán teszteltem!

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát! Most intenzívebben 3hónapja próbálkozunk! Szedek folsavat meg magne B6 ot! 21napos ciklusaim vannak általában, most késik 6napja, csináltam tesztet az negatív!A mellem egy picit érzékeny, alhasi fájdalom az ritka, 1-2x begörcsöl, a hányinger is ritka! (de előfordul, hányni még nem hánytam), a szagokat jobban érzem, de változó!
2018. jún. 18. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét múlva se jön meg, menj dokihoz.
2018. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
21 napos ciklus nekem tul rovidnek tunik. Az orvosod nem mondott neked ezzel kapcsolatban semmit? Biztos van peteeresed ilyen rovid ciklussal?
2018. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem tanultad meg a felkiáltójel helyes használatát?

6 napja késik, negativ a teszt. Nem így tűnik, hogy kismama vagy. Ha nem jön meg egy hét múlva se, tesztelj újra. Egyébként én is úgy gondoltam, hogy bombabiztos 25 napos ciklusaim vannak, múltkor mégis késett egy hetet. Előfordul.

2018. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Szerintem 2 naponta meg tesztelj es ha egy het mulva is negativ es nem jon meg menj el a dokihoz.

En drukkolok neked hogy osszejojjon a pozitiv teszt!

2018. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
6 ! Napja ! Kesik ! De ! Negativ ! A ! Teszt ! Azt ! Jelenti ! Nem! Vagy ! Terhes!
2018. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!