Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem. Mikor kell először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Clearblu szerint pozi 1-2, megjelöléssel. Nem emlékszem, hogy az elsővel mikor mentem, mikor kell?
2014. júl. 3. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Én 6 hetesen mentem először:)
2014. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Különlegescsajszi ***** válasza:
Ha van időd ma,ha nagyon elfoglalt vagy,akkor még holnap mindig megteheted!:) Ha még meg a teszt,akkor viszed magaddal a doktornénihez/doktorbácsihoz,és bízz rá mindent,ő már tudni fogja utána a dolgát,és tájékoztat téged!
2014. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 panka29 ***** válasza:
Gratulálok!Én már kértem időpontot hogy biztosra menjek, igaz várnom kellett egy vagy két hetet!
2014. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen bőven elég menni! Gratulálok! :)
2014. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nektek is gratulálok többi kismama! Azthiszem, hogy igen még ráérek elmmeni, olyan két hét múlva, de majd meglátom, lehet felhívom a dokit és megkérdem. :D
2014. júl. 3. 07:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl korán ne menj,a vizsgálattól elmehet a baba!!Várd meg a 6 hetet!
2014. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elmenne a baba- Pláne, hogy nálunk nincs is ilyenkor hüvelyi vizsgálat. De mivel úgy is csak a dobogó szívecske megnyugtató és informatív, felesleges betöltött 6. hét előtt. Nyilván, ha nem vérzel, görcsölsz stb.
2014. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Túl korán ne menj,a vizsgálattól elmehet a baba!!Várd meg a 6 hetet!"

:) ezt a marhaságot!

Ha már egy kis vizsgálattól elmenne, nem lenne szükség abortuszra...

2014. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!