Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyiben változtatok meg a...

Mennyiben változtatok meg a gyerek után? (Én konkrétan a lustaságunkat szeretném megváltoztatni, de bármilyen történetet, tapasztalatot szívesen fogadok, ti miben változtatok? )

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mikor megszületett kicsit kedvesebb lettem, de gyorsan ràjöttem hogy nem kifizetődő, úgyhogy azóta talàn "rosszabb" vagyok mint azelőtt.

A lustasàg megmaradt! :D Ugyanúgy önző vagyok mint azelőtt stb... Én 'sajnos' nem vàltoztam 'jó irànyba' az elmúlt 2,5 évben...

2015. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lustaságot? Hát ebben muszáj változtatni de a baba megoldja. Én hétalvó voltam baba előtt most meg beérem 5-6 óra alvással is, alkalmazkodtam ehhez, lesz még rosszabb is. Megcsináltam a házimunkát mert nem szaladhatott a ház, most is megcsinálom pedig jobban be kell osztani az időt, nincs idő lustaságra így én megváltoztam ebben.
2015. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, lustának lusta vagyok csak így most nem halogatom a dolgokat úgy.
2015. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyukám szerin bajok lesznek, mert lusták vagyunk. Én is így gondolom, hogy most aludhatok délig ok, nyilván a gyerekkel nem fogom ezt tenni :)
2015. dec. 29. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem aludtam délig. Most is ha 7 ig alszunk akkor már azt mondjuk, h későn keltünk.
2015. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a kialvatlanságot, korán kelést, egésznapi pattogást, már úgy megszoktam, hogy el sem tűnik.


én a fejlesztő játékhoz, vagy gyermekkel töltött minőségi időhöz kapcsolódó kedvtelenségemet szeretném elűzni, mert pont ez lenne a legfontosabb. jelenleg pattogok a házimunkával, gyerme helyes étkeztetésére ügyeléssel, ápolás, gondozás, ügyintézés, mindig arra nem marad már bennem "szufla", hogy építőkokckázzak, meg gyurmázzak, stb.

2015. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*fel sem tűnik
2015. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
*jó azoknak, akiket a játék a gyermekkel pont lazítja, kikapcsolja. nekem kemény szelemmi munka, mert következetesen nézem, hatékonyan motiválok, ösztönzök, tudom mikor mi felé kell irányítani, miket kell(ene)tudnia, tanulnia(igénylik is nagyon a gyermekek az újabb és újabb ismereteket)és nagyon hamar "beérik a gyümölcse", a gyermek beleépíti az újabb tapasztalást az életébe, napjaiba, minimum napi egy óra ilyen jellegű foglalkozás kellene, én örülök, ha hetente ezt betartom...
2015. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha már úgy se ír senki, gondoltam megírom, hogy akármikor írok itt(gyerekvállalás kat.) valamiről, rögtön ez jön szembe velem a kismamablogon.

most belepillantok, "a minőségi idő" a tárgy...pont erről írtam..

és már nem tom hanyadik alkalom, hogy szembe jön velem, amiről okfejtek épp a gyk-n

2015. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idegesebb,robbanékonyabb lettem.Ezen kivül kapkodok,sietek.Ha eddig nem voltak gondok és félreértések a családtagokkal,most biztosan vannak bőven,a magyarázkodást beleértve.Kb ennyi,de lehet még fokozni...
2015. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!