Terhessegi tunetek?

Figyelt kérdés

13dpo-n vagyok. 27napos ciklusokkal. (holnap kellene hogy megjojjon amit nem varok!)

kb ovu utan volt 5nappal hasi szurkalasok. utana jott a mellfajdalom masnapra ra.neha meg mosis szurkal a mehemnel.mellfajdalom enyhebb de a bimbom tegnap viszketett de csak a bal oldalt :D ma meg fajnak..es 3napja ilyen erosen latszodo kek erek halozzak a mellem.plusz mivel vilagos szinu mellbimbom van plussz bimbo udvarom igy nemtudom tunet lehetne e az hogy a bumboudvaromban(!) hajszal erek jelentek meg,amitol megilyedtem picit de gondolom jot jelent(?) eros kremes folyas ovu ota,most picit higabb de feher ugyan ugy.picit hatfajast is erzek de nem annyira. Megnott az etvagyam is,de ami nagyon szembetunt sok embernek hogy folyton aludnek,es megis faradt vagyok.Kis emelygest is erzek de NEM REGGEL...hanem lefekves elott..tegnap hanytam is bar eleg keveset.Tudni kell rolam hogy max 2honaponta eszek edesseget de kb 5napja azt is elkezdtem,(jegkrem,napolyi) fel is vagyok puffadva neha neha..a hom is szepen fent van 36.7-37.3ig. (mai meresem 36.9.

Ovu teszt szerint pontosan jokor voltunk egyutt (13napja,de elotte is biztonsag kedveert)

Amit meg eszre vettem hogy menstruacio elott van egy bizonyos "illatom" ami szinte nincs! Most viszont van egy erosebb illatom ..nem tudom ezt minek tulajdonitsam. Holnapra nem varom ,ha nem jon meg akkor teszteljek vagy majd csak parnap mulva a biztosabb poziert? Bocsi tul sokra sikeredett de adjatok erot picit felek meg zavarodott vagyok :)

Tapasztalatokat ,velemenyt is irhattok :))



2018. jún. 20. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy doki mondta hogy reggel merjem es delutan.reggeli 36.9volt delutani vagyis mostani meg 37.2
2018. jún. 20. 15:28
 2/3 A kérdező kommentje:
De,a feher folyas eltunt,most semmi nincs.szarazsag. De (ne nevessetek ki) miutan kielegitettem a parom oralisan izgatott alapotba kerultem es kis nyalkas folyas jott pisiles utan. Viszont a bugyin szarazsag.Plusz szexet sem kivantam azert volt az oralis kielegites..
2018. jún. 20. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Nekem törölték a válaszomat pedig teljesen normális hangnemben írtam.

Na de akkor még szebben: nincs tünet a menzesz kimaradásáig.

Amúgy durva, hogy te nyugodtan taglalhatod, hogy mit csináltál orálisan a pasiddal, meg milyen állagú a folyásod, de ha én odaírom, hogy szerintem kissé túl részletesen fogalmaztál és senkinek semmi köze ilyen szinten a váladékaidhoz akkor azt törölteted.

2018. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!