Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó lenne már 1.5 éve várjuk....

Jó lenne már 1.5 éve várjuk. De lehet h már mindent arra fogok mert annyira vágyom rá?

Figyelt kérdés
22 én kellett volna megjöjjön 18 án jött meg /kb 3napot volt meg ami szokatlanul rövid idő/elötte 3-4 napot barnáztam pete érés elött után 1ütt voltunk.2-3 napja hányingerem van és sűrűn kell pisilnem Lehet h baba?
2018. jún. 22. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baba, hiszen menstruáltál.
2018. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam itt sok olyat akik menstruáltak és mégis terhesek voltak.
2018. jún. 22. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Beled latunk szerinted? Csinalj tesztet. Ha negativ, nincs baba, es nem azt jelenti h menzesz es negativ teszt ellenere vmi csoda leny vagy..
2018. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezted a véleményünk, de a számodra negatívat nem fogadod el, mert olvastad, hogy valaki menstruál..

Akkor baba van a dologban. Így jó?

2018. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor szoktak tesztet csinálni, hogy biztosra menjenek. Több oka lehet annak, hogy a menzeszed most más jellegű volt, akár baba is lehet. Csinálj tesztet.
2018. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miert kell embereknek ilyen negativaknak lenni másokkal.

Igen 1 kérdést tettem fel nem irtam senkinek semmi rosszat nem is értem h miért irta ki az 1.lehurrogó h nem fogadom el amit ir 😂😂😂😂😂 eszem megáll rajtatok most komolyan mindig van 3-4ember aki ossza a másikat ti vagytok a csoda lények !!bizonyára ti marha tökéletesek vagytok és mindent tudtok .....

2018. jún. 22. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet. Ha negatív, fogadd el és ne azt feltételezd, hogy korai vagy akármi, mert volt vérzés, még ha rövidebb ideig is. Amíg nem marad ki, vedd úgy, hogy nincs baba. Ne agyald túl (tudom, könnyű mondani), mert még sokat fogsz csalódni, ha most erről is feltételezed.
2018. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Szerintem pár nap múlva ismételd meg a tesztet ha az is negatív akkor ez sajnos csak egy ilyen ciklus volt.

A többiek hozzá állását ne vedd fel nyilván nekik elsőre össze jött a gyerek... Mi is 1 éve várunk a kistesora eddig sikertelenül és akaratlanul is mindent egy lehetséges jelnek veszek. :(

Mielőbbi babásodast kívánok :) 🍀

2018. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj tesztet es megtudod.
2018. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Apró az esély mivel menstruáltál. Teszt és megtudod. Itteni tippelgetés kb. annyit ér mintha meg sem kérdezted volna. Szóval teszt. HA terhes vagy akkor már 1000% kimutatná..
2018. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!