Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabályos,26-28 napos ciklus,...

Szabályos,26-28 napos ciklus, késői peteérés, terhesség, hőmérőzés, beágyazódás. Ti jártatok így?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben mindig, szabályos, 26-28 napos ciklusaim voltak, középidős peteéréssel, melyet mindig megéreztem.(erős szurkálás, olyannyira hogy ülni sem tudtam, bőséges hüvelyváladékkal). Ez alapján védekeztünk/ nem védekeztünk, hiszen mindig tudtam. (nem lett volna gond ha baba lesz a dologból) !DE! A furcsaság most kezdődik: május 26 a ciklusom kezdete, nem jelentkezett középidős fájdalom, így együtt voltunk talán rá 2 hétre hétre. Majd június 14.-én éjszaka olyan peteérésem volt hogy felébredtem rá, iszonyúan nyilalt bal oldalon. Ekkor szembesültem vele, hogy ez bizony peteérés volt.Tisztában vagyok vele, hogy a luteális fázis 14 nap kb, így várhatóan 1 hetet késik a mensim. DPO 7. napján (jún 22).-én nagyon fájdogált a derekam, ez kisugárzozott a lábaimba is, minimális barna maszatot láttam a tisztaságin. Ma délelőtt (9.Dpo) X-epil negatív. A fejem 8. Dpo reggele óta iszonyatosan fáj. Reggeli hő 36,9-37.

Örülnénk a picinek, de nagyon meglepődnék, ezek alapján nagyon jönni akarna! 29 éves vagyok :)



2018. jún. 24. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj neki ha jön :) ha meg nem akkor figyelgesd magad ezek után. Főleg ha szeretnétek.
2018. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván másnál is előfordult már,hogy késett a peteérése,illetve a vérzése.Velem is volt már ilyen,meg kb. a nők 99%-val,terhesség nélkül is.
2018. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerdán-csütörtökön lenne esedekes a mensi, kováncsi leszek!
2018. jún. 25. 05:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Akit érdekel... ma teszteltem facelle 10-es vizsugarassal, x-epil 25-el. Mindkettő negatív. 10Dpo. Le lehet hülyézni, hogy ilyen korán, csak megírtam a mai tesztelésem eredményét :)
2018. jún. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!