Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha nem szeretnénk gyereket?

Baj ha nem szeretnénk gyereket?

Figyelt kérdés
Szerintetek haragudnának a szüleink, ha a feleségemmel bevallanánk, hogy nem szeretnénk gyereket? Eddig mindig azt mondjuk, hogy nem jön össze, de már belefáradtunk, nem akarjuk hitegetni őket tovább. Mindkettőnknek elég jó fizetése van, de nem érezzük magunkat olyannak, akik kiváló szülők lennének, inkább éljük az életünket kettesben, utazunk, pihenünk, nyaralunk kettesben. Szerintetek megértőek lesznek a szülők?

2018. jún. 24. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen..ja nem..lehet, hogy nem..ugyanis mintha Apukád mondta volna, hogy nagyon szeretne unokát. De lehet, hogy az nem is ő volt MIVEL NEM ISMEREM A SZÜLEID..Honnan tudjuk??
2018. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
amikor összefutunk velük, vagy néha csalási összejövetel van, mindig kérdezik mikor lesz.
2018. jún. 24. 22:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Még ti is gyerekek vagytok, ha így tartotok anyu\apu véleményétől. Ráadásul hazudtok...

Anya, apa jelenleg úgy gondoljuk és úgy érezzük nem szeretnénk gyereket. Ne is firtassuk tovább ezt a kérdést.

Téma lezárva.

2018. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos elég erőszakosak nem értenék meg.
2018. jún. 24. 22:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Idő kérdése, és megértik.

Erről kettőtöknek kell dönteni, és másoknak elfogadni, ha nem is értenek egyet.

Tenni úgysem tudnak ezellen.

2018. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság.
2018. jún. 24. 23:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A ti eletetek es ugy elitek ahogy nektek tetszik. Alljatok ki magatokert hiszen mar felnott emberek vagytok es nem gyerekek.
2018. jún. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

En tudom milyenek az eroszakos szulok teljesen meg tudlak erteni, viszont tenyleg fel kell noni ahhoz hogy kialljatok magatokert veluk szembe es vallaljatok a velemenyeteket.

En is sokaig inkabb azt mondtam amit hallani akarnak sokszor mara megtanultam hogy meg merjem mondani. Azota nem beszelunk😁 de nekem jobb is igy.

Amig nem allsz ki magadert es a velemenyedert addig senki nem fog felnottnek nezni ugymond. Ahhoz meg kell erni es lehet kellenek olyan szituaciok amik visznek is ebbe az iranyba. Es ha tisztelnek nem csak ok de az emberek alapbol akkor elfogadjak amit mondasz. Nah most az enyemek nem kepesek elfogadni az ellenvelemenyt nem tudom a tied milyenek, biztos lesz belole vita, magyarazas, sertodes esetleg de ki kell tartani es nem lesz mas lehetoseguk mint megbekelni a dologgal

2018. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A ti döntésetek, a szülőknek ebbe nem igazán van beleszólása. Maximum sajnálkozhatnak egy darabig, aztán majd elfelejtik.
2018. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más, de leírom nálunk hogy volt.


Mi szerettünk volna gyereket úgy általánosságban... Én már igen, férjem még várt volna.

Anyósom minden találkozáskort siránkozva "mikor lesz már unokáám?"

Minden alkalommal szüli-névnapkor valami utalós ajándékot kaptam.. Kosmamagelső!!! Babáskönyv... Stb

Mindig hárítottam, hogy a fiánál kopogtasson.aztán egyszer besokalltam.

Mondtam a férjemnek, hogy ha megint felhozza ( és miért ne tette volna) akkor megmondom a véleményem.


Jött a szokásos.

Akkor én:

Hogy nagyon kelelmetlen, hogy ezt a kört le kell futni minden találkozáskor. A helyzet változatlan, vannak egyéb dolgok, amik prioritást élveznek az életünkben.

Ha másképp lesz pont a megfelelő időben fogunk szólni.

Miért kell minden alkalommal erről témázni?

Nem kapott szikrát egy pillanatig.

Majd:

Az én szüleimnnem kérdezgetnek?

Mondom nem, egyrészt semmi közük hozzá, hogy mikor szexelünk( igen szoktunk)

Tudják, hogyha aktuális, akkor tudni fognak róla, és azt is, hogyha havonta megkérdezik, attól

Nem lesz hamarabb unoka.


Nah azóta nem kérdezett egyszer sem,,,

Közben úton van az unoka... 10 év után... Szerintem jól tűrtem mert 7,5 év után hangzott el a fenti beszélgetés


Most kezdődött előlről. Kiírt dátum körül vagyunk.

Minden nap felhívja a férjemet

"Készülődik-e az unokám?" Kérdéssel. Ki van akadva tőle, hogyha valami van úgyis hívjuk....


Szerintem kár volt hazudni.Most kicsit kellemetlenebb megmondani így. Plusz lehet nálatok nem harapózott volna el ennyire mint nálunk, csak puszta jóindulatból, kívánsiságból és összatartozás értéséből kérdeznek rá, hogy hogy álltok, hiszen azt mondtátok "baj"

Van.



Érdeems vállalni.. Ha kell fehéren-feketén közölni, hogy azért mondjátok el,

Mert minden alkalommal kínos és tolakodó a kérdésük


Megnyugszanak (talán) és hagynak

2018. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!